کد خبر: 489980 A

بازیکن دورگه فوتبال ایران؛

هافبک پارس جنوبی از مردم ایران خواست تا در انتخابات با رای به فردی اصلح به سازندگی ایران و پیشرفت کشور کمک کنند.

امید سینگ بازیکن دورگه‌ی پارس جنوبی جم که با صدر نشینی در لیگ یک موفق به صعود به لیگ برتر شده است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص پیشنهاد تیم ملی هند برای حضور در این تیم اظهار کرد: صحبت‌هایی از طرف فدراسیون هند با فدراسیون ایران شده است اما هنوز رسمی نیست. فدراسیون از من خواست تا تصمیم‌گیری کنم و من از آن‌ها مهلت خواستم تا به پیشنهادشان فکر کنم.

وی افزود:  از آنجایی من در ایران به دنیا آمده‌ام، دوس دارم برای تیم ملی ایران بازی کنم اما آن‌ها هم پیشنهاد دادند و نظر من را خواستند. در حال حاظر من ایران را انتخاب کرده‌ام، به خاطر تمام کمک‌هایی که این کشور به من کرده‌است اولویت اولم است.

سینگ در رابطه با بازی در هر دو تیم ملی گفت: با وجود اینکه نمی‌توان هر دو تیم را انتخاب کرد و در صورت بازی در هر تیم ملی شانس حضور در تیم ملی کشور دوم را از دست خواهم داد اما من ایران را انتخاب کرده‌ام.

بازیکن پارس جنوبی با اشاره به اتمام قراردادش با این تیم عنوان کرد: با وجود پیشنهادهایی که از تیم‌های دیگر دارم اما به خاطر برخی دلبستگی‌ها به تیم و کادر مدیریتی نمی‌توانم از آنها جدا شوم و قصد دارم در پارس جنوبی به فوتبال ادامه دهم.

سینگ در پایان در رابطه با انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد:  مردم در روز انتخابات باید به فرد اصلحی رای دهند که بتواند کشور را به بهترین نحو برای مردم اداره کند تا کشوری سازنده و مردمی خوشحال داشته باشیم.

 

 

 

انتخابات ریاست جمهوری تیم ملی هند پارس جنوبی جم امید سینگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر