کد خبر: 490182 A

تداخل زمانی بازی‌های ملی و آسیایی؛

با شروع تمرینات سرخ‌پوشان برای بازی‌های آسیایی و دعوت از ملی‌پوشان برای اردوی تیم ملی کی روش و برانکو دوباره مقابل هم قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایلنا، سرخپوشان تهرانی از 30 خردادماه برای فصل آینده استارت خواهند زد و تمریناتشان را برگزار می‌کنند. ملی پوشان پرسپولیس پیش از آغاز این اردو باید در دیدار دیداری تعیین کننده در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برابر لخویا قطر برگزار خواهند کرد و سپس ملی پوشان این تیم باید در محله جدید اردو‌های تیم ملی شرکت کنند، اردویی که برانکو به دنبال عدم تداخل با دور جدید تمرینات این تیم است.

شاگردان کی روش در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه، 22 خردادماه در ورزشگاه آزادی با ازبکستان مصاف خواهند داد و طبق برنامه برانکو 8 روز پس از این دیدار ملی پوشان پرسپولیسی باید در تمرینات این تیم شرکت کنند. کارلوس کی روش به ملی پوشان اعلام کرده بود پس از دیدارهای حساس در مقطع ملی حداقل به دو هفته استراحت بپردازند و در حالیکه برنامه تمرین سرخپوشان با این خواسته‌ی کی روش تداخل دارد امکان رخ دادن اتفاقات سال گذشته موجود است.

باید دید برانکو برای ملی پوشانش تمهیدات ویژه‌ای را در نظر خواهد گرفت و استراحت را برای آن‌ها پس از دیدار برابر ازبکستان لحاظ خواهد کرد یا شاهد جرقه جدیدی در رابطه سرمربی کروات و پرتغالی خواهیم بود.

پرسپولیس تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش لیگ قهرمانان آسیا برانکو ایوانکوویچ جام جهانی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر