کد خبر: 490221 A

باشگاه استقلال قصد دارد به سبک بایرن مونیخ به پرسپولیس ضربه بزند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در فصل نقل و انتقالات دست به کار شده و روی چند بازیکن مطر دنیای فوتبال دست گذاشته است.

در این میان، چند بازیکنی که در لیست آبی‌ها قرار دارند کسانی هستند که یا به پرسپولیس خوب گل زده‌اند یا به استقلال.

اگر به نام این چهار بازیکن توجه کنیم متوجه می‌شویم که آنها بازیکنانی هستند که در چند سال اخیر در برابر استقلال و پرسپولیس خوب بازی کرده‌اند: احسان پهلوان، حسن بیت‌سعید، رحیم زهیوی و رامین رضاییان.

Y

حسن بیت‌سعید در لیگ شانزدهم در مجموع دو بازی رفت و برگشت 3 بار دروازه‌ی استقلال را باز کرد و نقش اصلی را در دبل استقلال خوزستان برابر همنام تهرانی ایفا کرد. بیت‌سعید در بازی رفت در دقایق 25 و 84 دروازه‌ی آبی‌های تهرانی را باز کرد و هر دو گل تیمش را به ثمر رساند. وی در بازی برگشت نیز یکی از دو گل آبی‌های اهوازی را به ثمر رسانده و بهترین بازیکن میدان بود تا استقلال در آزادی 1-2 مغلوب شود.

T

پاس گل اول استقلال خوزستان در بازی رفت را رحیم زهیوی داد. او در بازی دور رفت نیز با یک ضربه‌ی کاشته‌ی زیبا دروازه‌ی زیبا دروازه‌ی پرسپولیس و بیرانوند را نیز گشود و موجب توقف پرسپولیس در اهواز شد.

13950928509_1

دیگر بازیکن این لیست احسان پهلوان است، کسی که در دور رفت با یک شوت از راه دور دروازه‌ی پرسپولیس را باز کرد و اولین شکست قرمزها را برابر ذوب‌آهن رقم زد.

همچنین، رامین رضاییان بازیکن دیگر این لیست است. علاوه بر این که وی در برابر استقلال خوب بازی می‌کند عضو پرسپولیس هم بوده و خرید وی جنگ روانی بزرگی را به راه خواهند انداخت و یک برد محسوب می‌شود.

این سیاست استقلال به مانند سیاست باشگاه بایرن مونیخ است که با خرید بازیکنانی که در برابر این تیم خوب بازی می‌کنند سایر تیم‌های لیگ آلمان را خلع سلاح می‌کند. نمونه‌ی بارز این دست خبرها آمدن لواندوفسکی از دورتموند به مونیخ بود.

استقلال رامین رضاییان احسان پهلوان رحیم زهیوی حسن‌ بیت‌سعید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر