کد خبر: 490358 A

ویسی شاید موفق شود؛

پیشکسوت باشگاه تراکتورسازی گزینه باشگاه برای هدایت این تیم را مناسب نمی‌داند.

ستار همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط حال حاضر تراکتورسازی اظهار داشت: متاسفانه تراکتورسازی در وضعیتی قرار گرفته است که حاصل سو مدیریت مدیران گذشته این باشگاه است و مشکلاتی برای این تیم ایجاد شده که عملکردش را در فصل آینده تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی افزود: تراکتورسازی مشکلات ریز و درشت مالی دارد و از پنجره نقل و انتقالات هم محروم است. چند بازیکن این تیم در آستانه جدایی قرار دارند و بازیکن جدید نمی‌شود به جای آنها گرفت و همه این‌ها در حالی است که باید برای حضور در رقابت‌های آسیایی هم آماده شوند.

پیشکسوت تراکتورسازی در ادامه گفت: متاسفانه در کنار این مسائل شنیده می‌شود مدیران باشگاه در حال گرفتن تصمیمات نسنجیده هستند و به سمت گزینه‌هایی رفته‌اند که اصلاً مناسب نیمکت تراکتورسازی در حال حاضر نیستند. جواد نکونام قطعاً‌ آینده روشنی در مربیگری دارد ولی آمدنش به تراکتورسازی در این شرایط فقط او را روی نیمکت می‌سوزاند. نکونام تجربه لازم برای کنترل چنین اوضاع دشواری را ندارد و باید کارش را در شرایط آرام‌تری آغاز کند.

همدانی در رابطه با مطرح شدن نام ویسی در کنار نکونام به عنوان گزینه دیگر هدایت تراکتورسازی خاطرنشان کرد: نظر خاصی در این مورد ندارم و نمی‌دانم ویسی می‌تواند موفق شود یا نه. امیدوارم اگر بنا بر انتخاب او باشد کارشناسی شده باشد و شاید بتواند در تراکتورسازی موفق شود.

تراکتورسازی تبریز ستار همدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر