کد خبر: 493090 A

قهرمان لیگ برتر ایران برای سومین بار در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نماینده های کشور قطر قرار گرفت ولی باز هم نتوانست با پیروزی از زمین مسابقه خارج شود.

به گزارش ایلنا، دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و لخویا که هر دو عنوان قهرمانی لیگ خود را یدک می کشیدند با تساوی بدون گل در ورزشگاه بدون تماشاگر و سوت و کور آزادی برگزار شد و سرخپوشان به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند.

این سومین مرتبه طی ماه های اخیر بود شاگردان برانکو ایوانکوویچ مقابل نماینده کشور قطر قرار قرار گرفتند و نتوانستند با پیروزی از زمین مسابقه خارج شوند.

اولین دیدار پرسپولیس در قطر مقابل تیم سوم جدول لیگ ستارگان قطر یعنی الریان برگزار شد که سرخپوشان با شکست 3 بر 1 زمین مسابقه را ترک کردند؛ قهرمان لیگ ایران در دیدار برگشت نیز که در ورزشگاه آزادی برگزار شد علیرغم نیاز مبرمی که به کسب پیروزی نتوانست به پیروزی دست یابد و با تساوی بدون گل به کار خود مقابل الریان در مرحله گروهی خاتمه داد.

دوم شدن پرسپولیس در گروه چهارم رقابت های منطقه غرب آسیا و مقام نخست لخویا قهرمان لیگ قطر باعث شد تا طبق قرعه نماینده ایران و قطر دیدار رفت مرحله یک هشتم را در ورزشگاه آزادی برگزار کنند، اما شاگردان برانکو باز هم به تساوی بدون گل دست یافتند و شاید از دست دادن پنالتی توسط مهدی طارمی در هر دو دیدار نقطه عطف دیدارهای پرسپولیس برابر نماینده های قطر بوده است.

حالا پرسپولیس در دیدار برگشت و در کشور قطر میهمان تیم لخویا شود؛ در صورت تکرار نتیجه این تیم برابر الریان، برانکو و شاگردانش از صعود به مرحله بعدی باز می مانند، ولی پرسپولیس به این موضوع امیدوار است که با کسب یک تساوی که با گل همراه باشد نیز می تواند به دور بعدی رقابت ها صعود کند.

پرسپولیس لخویای قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر