کد خبر: 493263 A

هر تیمی که خواهان به خدمت گرفتن سعید آقایی است باید 1.5 میلیارد تومان به گسترش فولاد پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات مورد توجه تیم‌های مختلف قرار گرفته، سعید آقایی، مدافع ملی‌پوش فصل گذشته تراکتورسازی است.

علاوه بر علاقه تراکتوری‌ها به تمدید قرارداد با این بازیکن، سپاهان و پرسپولیس هم مذاکراتی برای جذب او داشته‌اند.

در همین راستا و با توجه به اینکه آقایی فصل گذشته به عنوان یار قرضی در تراکتورسازی حضور داشت و قرارداد قطعی او با گسترش فولاد بسته شده بود، در حال حاضر او با هیچ تیمی قرارداد نداشته ولی برای انتخاب مقصد بعدی خود نیاز به برگه تسویه‌ حساب با گسترشی‌ها دارد.

آقایی برای تسویه حساب خود با گسترش‌فولاد یک چک 1.5 میلیاردی در اختیار آنها قرار داده است و هر تیمی خواهان جذب این بازیکن است باید آن را پاس کند.

این موضوع باعث شده سپاهان فعلاً نسبت به این انتقال عقب نشینی کند و قید جذب آقایی را بزند. از طرفی سرخپوشان تهرانی هم در جذب او دچار تردید شده‌اند.

در حال حاضر تنها باشگاهی که کار سعید آقایی را پیگیری می‌کند تراکتورسازی است که با توجه به محرومیت از جذب بازیکن نیاز بیشتری به تمدید قرارداد با او دارد.

مدیران باشگاه تراکتورسازی در مذاکره با مسئولان گسترش‌فولاد سعی دارند از آنها تخفیف بگیرند و با مبلغ پایین‌تری مقدمات تمدید قرارداد با آقایی را فراهم کنند.

باید دید در روزهای آینده تکلیف این بازیکن چه خواهد شد و در نهایت کدام تیم را به عنوان مقصد فصل آینده خودش انتخاب می‌کند.

گسترش فولاد تبریز‌ سعید آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر