کد خبر: 493421 A

سرمربی تیم ملی جوانان زامبیا در نشست خبری تیمش این تیم را آماده دانست و می‌گوید تیمش برای شرایط سخت آموزش دیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بستون چامبشی سرمربی زامبیا در نشست خبری پس از پایان بازی درباره این دیداراظهار کرد: ما در نیمه اول بازی را به ایران واگذار کردیم و در آغاز نیمه دوم هم از این تیم گل خوردیم. کارمان برای بازگشت به بازی سخت بود اما برای این موضوع تمرین کرده بودیم. توانستیم طبق برنامه‌ها ۴ گل به ایران بزنیم و صعودمان را به مرحله بعدی قطعی کردیم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم.

سرمربی زامبیا درباره اینکه چه اقداماتی برای جبران دو گل عقب افتاده از ایران انجام داده است، تصریح کرد: ما در تمرین‌ها روی این موضوع کار کرده بودیم و زمانی که دو گل از حریف خوردیم سعی کردیم کارهای تمرینی را انجام دهیم و به بازی بازگردیم و رفته رفته بهتر هم شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که در رختکن چه صحبتی را با بازیکنان انجام داده است، گفت: به بازیکنان گفتم شما کار خودتان را انجام دادید. شما باید تمام تلاش‌تان را برای جبران نتیجه بازی انجام دهید و آن‌ها هم توانستند برنامه‌ها را اجرا کنند و به گل برسیم. درست است که دو گل خوردیم اما باید این بازی را ببریم و نسبت به گل آن‌ها واکنش نشان دهیم. این شخصیت تیم ماست و ما با قدرت وارد مسابقه‌ها شدیم.

چامبشی افزود: همه کارهایی که در زمین صورت گرفته بود قبلا در تمرین‌ها انجام داده بودیم. شناخت خوبی از تیم مقابل داشتیم. از همه تیم‌ها شناخت داریم. روی کارهای تکنیکی و تاکتیکی خودمان برنامه‌ریزی داریم. گل‌هایی که از ایران خوردیم کارمان را سخت‌تر کرد و ما توانستیم به بازی برگردیم.

وی درباره بازی تیمش مقابل کاستاریکا و اینکه آیا به دنبال برد یا تساوی هستند، عنوان کرد: ما برای اول شدن در گروه به این مسابقه‌ها آمدیم و به این فکر نکرده‌ایم که بخواهیم مقابل تیمی ببازیم یا مساوی کنیم. می‌خواهیم همه تیم‌ها را ببریم و فکر می‌کنم می‌توانیم بازی آخر مقابل کاستاریکا را هم ببریم و به عنوان تیم اول صعود کنیم.

سرمربی زامبیا در پاسخ به این سوال که چرا با وجود برد ۴ بر ۲ تیمش خوشحال نیست و نمی‌خندد، گفت: ما آمده‌ایم که بازیکنان آفریقایی را معرفی کنیم. آفریقا یک درد نهانی دارد. شاید الان همه آفریقا خوشحال نباشند به این خاطر که اتفاقات مختلفی در کشورهای آفریقایی رخ می‌دهد اما الان آمده‌ایم که آفریقا را معرفی کنیم و به همین خاطر لبخند نمی‌زنم.

 

 

نشست خبری تیم ملی جوانان ایران بستون چامبشی تیم ملی جوانان زامبیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر