کد خبر: 493453 A

جا مانده از دیدار پرسپولیس _ لخویا؛

سرخپوشان تهرانی در دیداری که طارمی بهترین موقعیت برای گلزنی را از دست داد از لحاظ آماری برتر از حریف قطری بودند.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس شب گذشته در تهران برابر لخویا به تساوی دست پیدا کرد تا آن ها در جدالی که موقعیت های بی شماری برای گلزنی داشتند کار دشوارتری برای صعود به مرحله در خانه حریف داشته باشند.

نگاهی خواهیم داشت به آماری از عملکرد پرسپولیسی ها که در این دیدار در بسیاری از موارد از حریف برتر بودند.

* پرسپولیسی ها نزدیک به 200 پاس بیشتر از حریف خود به یکدیگر دادند و نزدیک به 60 درصد مالکیت توپ از آن آنها بود.

* پرسپولیسی ها 10 شوت به سمت دروازه داشتند که تنها 3 تای آن داخل چارچوب بود و بازیکنان لخویا هم از 5 شوتی که به سمت دروازه بیرانوند روانه کردند 2 تای آن داخل چارچوب قرار داشت.

تکل

* بازیکنان پرسپولیس دو برابر قطری ها تکل زدند و یک کارت زرد دریافت کردند در حالیکه بازیکنان حریف قطری دو بار از داور این دیدار اخطار دریافت کردند.

* بیشترین دقت پاس در میان تمام بازیکنان به صادق محرمی اختصاص پیدا کرد که 92 درصد پاس هایش به مقصد رسید. در این بین سرخپوشان 531 پاس را برای خود ثبت کردند و بازیکنان لخویا هم 364 بار بایکدیگر پاسکاری کردند.

فرشاد

* سروش رفیعی در نیمه اول دقیق ترین بازیکن زمین بود ولی در نیمه دوم اشتباهات زیادی داشت و آمارش از 92 درصد به 74 درصد کاهش پیدا کرد.

* مهدی طارمی پرکارترین بازیکن میدان بود که بارها موقعیت های مسلم گلزنی را از دست داد. بهترین گلزن رقابت ها تا اینجای کار خودش تنها پنالتی بازی را گرفت ولی نتوانست آنرا از خط دروازه عبور دهد.

طارمی5

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا لخویا آمار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر