کد خبر: 495132 A

خلا مدافع چپ کلاسیک در پرسپولیس در فصل شانزدهم باعث شده تا اکنون مسوولان نقل و انتقالاتی سرخپوشان در وهله اول به دنبال جذب بازیکنی با این خصوصیات برای فصل آینده باشند.

به گزارش ایلنا، در شرایطی که حسین ماهینی در پست دفاع چپ جا افتاده و از بازیکنان مهم پرسپولیس به شمار می‌آید اما باز هم صحبت‌هایی مبنی بر حضور یک دفاع چپ تخصصی به گوش می‌رسد که در این بین نام شایان مصلح (سپیدرود رشت)، سعید آقایی (تراکتورسازی) و پیمان شیرزادی (استقلال‌خوزستان) بیش از دیگران شنیده شده است.

در بین این 3 نفر آقایی شرایط سنی بهتری دارد ولی علاوه بر اینکه با سپاهان مذاکراتی جدی انجام داده، چکی یک و نیم میلیاردی به مالک باشگاه گسترش داده که برای حضور در پرسپولیس یا هر تیمی باید بتواند رضایت مالک گسترش را جلب کند. در عین حال مصلح که قرار بود در نیم فصل به پرسپولیس بیاید و درخواست 500 میلیونی سپیدرود این قرارداد را ملغی کرد، در انتظار تماس رسمی پرسپولیسی‌هاست. او حالا بازیکن آزاد است و قاعدتا حضورش در پرسپولیس بار مالی کمتری برای باشگاه خواهد داشت. پیمان شیرزادی هم با وجود شرایط فنی خوب 29 ساله است و به نظر نمی‌رسد مدنظر برانکو قرار بگیرد.

اگر از این جمع یکی به پرسپولیس بیاید، پرونده استخدام مدافع برای تیم در فصل نقل و انتقالات بسته می‌شود.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ شایان مصلح پیمان شیرزادی سعید آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر