کد خبر: 495244 A

شرکت تراکتورسازی ایران نسبت به ادعای مالکیت ناصر شفق بر باشگاه تراکتورسازی تبریز واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اختلاف بر سر مالکیت باشگاه تراکتورسازی از  بحث‌های روز فوتبال کشورمان است که این باشگاه پرطرفدار را دچار بلاتکلیفی کرده است.

چند روز قبل ناصر شفق با ارائه مستنداتی به فدراسیون فوتبال کشورمان ادعای مالکیت باشگاه تراکتورسازی را مطرح کرد و اعلام کرد قصد دارد اداره این باشگاه را بر عهده بگیرد. ادعایی که در مرحله اول مورد تایید فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

در همین راستا، شرکت تراکتورسازی ایران با انتشار بیانیه‌ای واگذاری امتیاز باشگاه تراکتورسازی تبریز به ناصر شفق را تکذیب کرد تا این موضوع بیش از قبل پیچیده شود.

متن بیانیه شرکت تراکتورسازی ایران به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بدنبال درج برخی شایعات در بعضی از جراید و شبکه های اجتماعی مبنی بر واگذاری تیم تراکتورسازی به آقای ناصر شفق و انتشار نامه ای از سوی سازمان لیگ فوتبال در این مورد که موجب نگرانی عده کثیری از طرفداران این تیم محبوب را فراهم ساخته ، باطلاع عموم علاقه مندان این تیم می رساند ، تیم تراکتورسازی ایران همواره متعلق به شرکت تراکتورسازی بوده و به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری واگذار نگردیده و تمامی ادعاهای مطروحه در این زمینه فاقد وجاهت قانونی و حقوقی بوده و تکذیب می گردد .

روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران .

 

 

 

تراکتورسازی تبریز ناصر شفق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر