کد خبر: 495299 A

بعضی‌ها در استقلال فقط دنبال معروف شدن هستند

دروازه‌بان سابق استقلال مهدی رحمتی را یکی از عاملین شکست پرگل استقلال معرفی می‌کند. به اعتقاد پرویز برومند رحمتی یک روز کاملا پر اشتباه را برابر العین داشت.

به گزارش ایلنا، پیشکسوت استقلال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در خصوص شکست پر گل استقلال برابر العین اظهار داشت: یکی از بدترین بازی‌های استقلال را شاهد بودیم و متاسفانه باخت بدی در تاریخ استقلال به ثبت رسید.

وی در ادامه افزود: در این بازی غیبت چند مهره کلیدی استقلال تاثیرگذار بود،اما از طرفی خیلی از بازیکنان استقلال اصلا در اندازه این تیم نبودند و اشتباهات فردی تاثیر زیادی در این باخت داشت.

دروازه‌بان سابق استقلال با انتقاد از عملکرد مهدی رحمتی گفت: رحمتی یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان استقلال در این بازی بود. اشتباه آشکار او روی گل دوم العین باعث شد تا شیرازه استقلال از هم بپاشد و گل‌های بعدی را هم بخورد. او یک روز پر اشتباه را داشت. جدا از رحمتی دو مدافع برزیلی استقلال هم روی این شکست نقش زیادی داشتند.

برومند در خصوص شرایط خود موقع تماشای این بازی گفت: با این باخت حالم خیلی بد شد و واقعا شوکه شده بودم و باورم نمی‌شد که این استقلال است. متاسفانه این یک بازی آسیایی بود و نتیجه آن در تاریخ ثبت می‌شود.

پیشکسوت استقلال در ارتباط با این که کادر فنی استقلال نیاز به تغییر دارد اظهار داشت: به اعتقاد من بیشتر کادر باشگاه استقلال نیاز به تغییر داد. افرادی که به باشگاه استقلال آمده‌اند فقط به دنبال ماندن در این باشگاه هستند چرا که با رسیدن به استقلال به شهرت رسیده‌اند و به همین دلیل دلشان نمی‌آید از استقلال جدا شوند، در حالی که آنها نمی‌توانند برای استقلال کاری بکنند.

پرویز برومند العین 6-1 استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر