کد خبر: 495505 A

پرسپولیس امشب به بازیکنان تکنیکی و نبوغ‌شان در میدان احتیاج صدچندانی پیدا می‌کند و شاید گره کار به دست آنها باز شود.

به گزارش ایلنا، متاسفانه دربازی رفت هر سه بازیکن با تکنیک خط میانی پرسپولیس یعنی فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی و محسن مسلمان نمایش ضعیفی ارائه کردند و با اشتباهات زیاد در ارسال پاس‌ها تیم شان را در موقعیت بدی قرار دادند. امشب اما می‌تواند شب جبران مافات باشد و هر کدام از این بازیکنان با دریبل‌ها و پاس‌های خلاقانه‎شان می‌توانند جریان بازی را به سود پرسپولیس عوض کنند.

هر چند مقابل این نفرات یک خط میانی قدرتمند قرار خواهد گرفت و بازی کردن مقابل نام تائه هی همه کاره و بوضیاف قدرتمند سخت به نظر می‌رسد اما تکنیکی‌های پرسپولیس می‌توانند ثابت کنند لیاقت حضور در جمع برترین‌های آسیا را دارند . در این میان با وجود مصدومیت دست شاید محسن مسلمان با انگیزه‌تر باشد تا در این بازی کار ویژه‌ای انجام دهد. مسلمان در بازی رفت خیلی زود تعویض شد و حالا با فشاری که روی طارمی وجود دارد حتما می‌خواهد کار ویژه‌ای برای صمیمی ترین دوستش در تیم انجام دهد.

بازیکنانی که رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و باید دید اکنون این باند که به گروهک ترور در جمع بازیکنان پرسپولیس معروف شده‌اند قادر خواهند بود لخویا را در خانه با سورپرایز بزرگی مواجه کنند یا خیر.

 

بازی پرسپولیس مسلمان ترور گروهک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر