کد خبر: 495876 A

آخرین تحولات نیمکت تیم قهرمان جام حذفی

مسئولان نفت تهران با وجود مشکلات مالکیتی خودشان به دنبال گزینه‌های سرشناس برای هدایت این تیم هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با اینکه نفت تهران به دلیل مشکلات مالی و مالکیتی اش، فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشته اما مسئولان این باشگاه بدون اینکه حرفی از حل مشکل مالکیت در میان باشد،  با جدیت تمام در تلاش هستند تا هرچه زودتر وضعیت سرمربی آینده این تیم را مشخص کنند.

اینطور که به نظر می‌رسد، نفتی‌ها بر خلاف اخباری که به گوش می‌رسد قصد دارند با مرتفع شدن شرایط سخت، حضوری پر قدرت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند و برای همین به سراغ نام‌های بزرگی برای هدایت تیم فوتبال‌شان رفته‌اند.

امیر قلعه‌نویی، علی کریمی و عبدا... ویسی افرادی هستند که نام‌شان برای نشستن روی نیمکت تیم نفت مطرح شده و حتی شنیده‌ها از این حکایت دارد که از برخی از این افراد هم برنامه گرفته شده تا به زودی سرمربی انتخاب شود. در این بین مدیران و اعضای هیات مدیره باشگاه نفت هم در تلاش هستند تا با انتخاب سرمربی هر چه سریعتر روند جذب و حفظ بازیکنان آغاز شود چرا که نفتی‌ها امسال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم هستند.

قلعه‌نویی فصل قبل را در تراکتورسازی حضور داشت و با این تیم حتی به فینال جام‌حذفی هم رسید اما ویسی نتوانست فصل را با سپاهان به اتمام برساند. از طرفی علی کریمی هم یکی از گزینه‌های پر شانس برای نشستن روی نیمکت نفت تهران است.

در این بین حتی نام اسکوچیچ هم به میان آمده و او که پیش از این در ملوان و فولاد خوزستان هم کار کرده یکی از گزینه‌های خارجی مدیران باشگاه نفت است تا بتواند شانس خود را در این تیم تهرانی هم بیازماید.

این‌ اتفاق‌ها در شرایطی رقم می‌خورد که احتمال انتخاب سرمربی نفت از بین این 4 نفر بسیار بالاست مگر اینکه اتفاقات دیگری رقم بخورد.

 

امیر قلعه نویی نفت تهران عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر