کد خبر: 495957 A

نشریه سان نوشته است که یکی از هواداران باشگاه بوکاجونیورز آرژانتینی به خاطر دست انداختن پلیس آرژانتین ممکن است با جریمه‌ نقدی سنگین و مجازات حبس مواجه شود.

به گزارش ایلنا، این هوادار 22 ساله که از تصمیم داور بازی تیمش برابر اوراکان برای تقدیم یک پنالتی به حریف در دقیقه ششم وقت‌های تلف شده و عوض شدن پیروزی یک بر صفر بوکا با تساوی یک بر یک خشمگین شده بود، پس از بازی با اداره پلیس بوئنوس آیرس تماس گرفت تا یک مورد سرقت را گزارش کند، سرقت دو امتیاز از تیم محبوبش. شیوه اعتراض این هوادار اما به مذاق پلیس آرژانتین خوش نیامده است و به همین دلیل احتمال دارد برای او مجازات سنگینی در نظر گرفته شود. پلیس آرژانتین همچنین محتوای مکالمه او را منتشر کرده است که این اتفاق حیرت هواداران فوتبال را در سراسر جهان به همراه داشته است. هوادار معترض بوکا جونیورز مکالمه‌اش را با این جمله آغاز می‌‌کند: «همین الان به من در پارک پارتریسیوس دستبرد زدند، خیابان آمانسیو آلکورتا

 (آدرس ورزشگاه اوراکان).»

او پس از آنکه اپراتور اداره پلیس می‌پرسد که سارقان چند نفر بوده‌اند، با صدای بلند پاسخ می‌دهد: «50 هزار نفر.» اپراتور در ادامه می‌پرسد که چه چیزی از او دزدیده شده است و وی می‌گوید: «دو امتیاز.» پاسخ هوادار بوکا سردرگمی اپراتور را به همراه دارد و او می‌پرسد: «دو امتیاز؟ نمی‌فهمم چه می‌گویی... آنها دو امتیاز از تو دزدیده‌اند؟»

هوادار بوکا پاسخ می‌‌دهد: «آنها همین الان علیه من یک پنالتی اعلام کردند.» بعد از این جمله هوادار بوکا، اپراتور اداره پلیس متوجه دست انداخته شدنش می‌شود و می‌‌گوید: «آقا این یک خط اورژانسی است.»

 جالب اینجاست که هوادار بوکا به شیوه‌ای خونسردانه پاسخ می‌دهد: «اوکی، اوکی، من فقط ناراحت شده بودم. اشکالی ندارد. خداحافظ» و تماس را قطع می‌کند. حالا اما گفته می‌شود که هوادار بوکا جونیورز ممکن است به خاطر دست انداختن پلیس برای مدتی کوتاه پشت میله‌ها بیفتد و به خاطر شوخی‌اش با اداره پلیس مجبور به پرداخت جریمه نقدی سنگینی شود.

 

آرژانتین جرم جهان حبس جریمه نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر