کد خبر: 496209 A

ستاره ملی‌پوش پرسپولیس که نقش غیرقابل انکاری در موفقیت فصل سرخپوشان از خود به جا گذاشت با پیشنهاد اغواکننده ای از لیگ قطر مواجه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وحید امیری که در فصل شانزدهم با پایان قراردادش با نفت تهران و در حالی که استقلال و علیرضا منصوریان را به عنوان خریدار جدی خود می دید، ترجیح داد پیراهن شماره 19 پرسپولیس را برتن کند.

وینگر مورد علاقه‌ی کارلوس کی روش که از سوی برانکو ایوانکوویچ در پست مهاجم بیشتر به کار گرفته شد، با توجه به درخشش و کیفیتی که از خود در این تیم به نمایش گذاشت، اکنون مورد توجه لیگ ستارگان قطر قرار گرفته است و گفته می شود پیشنهاد جذابی از تیم تازه لیگ برتری شده‌ی القطر دریافت کرده است.

جذب گادوین منشا در خط حمله پرسپولیس و ترافیک در خط میانی این تیم با حضور محسن مسلمان، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده و جذب احتمالی سیامک نعمتی باعث شده تا این بازیکن برای قبول این پیشنهاد دودل باشد. امیری البته قراردادی دوساله با پرسپولیس دارد که یک فصل آن باقی مانده است و باید دید مسوولان تیم و برانکو ایوانکوویچ به او مجوز جدایی خواهند داد یا خیر.  

 

برانکو ایوانکوویچ مهدی طارمی لیگ ستارگان قطر نقل و انتقالات لیگ برتر وحید امیری سروش رفیعی گادوین منشا وحید امیری و مهدی طارمی سیامک نعمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر