کد خبر: 496276 A

مصدومیت تک هافبک دفاعی استقلال در بازی با العین تیر خلاصی به پیکر این تیم و هوادارانش بود.

به گزارش ایلنا، با مصدومیت امید ابراهیمی و حضور امید نورافکن در اردوی تیم جوانان فرشید باقری به‌عنوان تک هافبک دفاعی تخصصی استقلال موفق شد در بازی رفت 90 دقیقه دروازه استقلال را بسته نگه دارد و البته اجازه نداد ستاره العین کار خاصی از پیش برود. منصوریان در بازی برگشت هم با اعتماد کاملی که به باقری داشت به امید ابراهیمی استراحت داد و البته با وجود حضور امید نورافکن در لیست 18 نفره به بازی گرفته نشد.

اوضاع در 25 دقیقه ابتدایی برای استقلال خوب پیش رفت چراکه العین در این دقایق از بازی به جز شوت از راه دور چندان نتوانست خطری روی دروازه آبی‌ها ایجاد کند اما در این دقیقه اتفاقی که نباید می‌افتاد، رخ داد تا آبی‌ها به طور کامل خلع سلاح شوند.

فرشید باقری در دقیقه 25 به دلیل مصدومیت رباط جانبی از زمین بازی تعویض شد و تنها دو دقیقه بعد کایو لوکاس گل اول را وارد دروازه استقلال کرد و بعد از این تلخ‌ترین شکست تاریخ باشگاه استقلال رقم خورد. فرشید بعد از این بازی عنوان کرد که دو هفته زمان می‌برد تا مصدومیتش خوب شود و این روزها مشتری دکتر نوروزی است تا آسیب دیدگی‌اش برطرف شود اما بحث دیگری که در مورد این بازیکن باقی می‌ماند ماجرای جدایی او از استقلال است. فرشید قصد داشت به تیم دیگری برود، این در حالی است که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و در چنین وضعیتی ریش و قیچی دست باشگاه استقلال است.

خصوصا اینکه اگر باقری در فکر رفتن به پرسپولیس باشد حتما استقلالی‌ها رضایتنامه او را صادر نمی‌کنند. اگر فرشید در استقلال بماند بدون شک برای حضور در ترکیب اصلی راه سختی را خواهد داشت چرا که روزبه چشمی هم از فصل آتی بازیکن استقلال خواهد بود و همین مساله باعث رقابت هافبک‌های دفاعی استقلال می‌شود البته امید نورافکن و امید ابراهیمی قراردادی برای فصل بعد با استقلال ندارند و اگر قرار باشد بمانند باشگاه استقلال موظف به جلب رضایت آنها است.

استقلال تهران تمدید قرارداد فرشید باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر