کد خبر: 496371 A

ماجرای مالکیت تراکتورسازی وارد فاز جدیدی شده است و واکنش رییس هیات فوتبال آذربایجان را نیز در پی داشت.

به گزارش ایلنا، جواد ششگلانی رییس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در نشست خبری خود ضمن انتقاد از عملکرد اجورلو و باشگاه تراکتور سازی گفت: ما دنبال تعامل با باشگاه تراکتورسازی هستیم اما اینکه ارتباط باشگاه با ما چگونه است باید بگویم که در حد صفر است. ولی چون در حیطه وظایف ما نیست اظهار گلایه نکرده ایم.

وی با انتقاد از شرایط مدیریتی باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: در این مدیریت فعلی ارتباط خیلی ضعیف تر بوده است. اجرلو در تبریز مستقر نیست از تهران تیم را مدیریت می‌کند. هیئت را در امور باشگاه ذیربط نمی ‌دانند و برنامه های خود را با ما در میان نمی‌گذارند و مشورت هایی از ما نمیگیرند و می گویند به هیئت فوتبال ربطی ندارد. وقتی وضعیت مالی شان خوب نبوده با ما فقط تماس گرفته اند که به ما کمک کنید. 

ششگلانی ادامه داد: ما  با  باشگاه تعامل داریم اما باشگاه احساس نیاز نمیکند که حتی با ما ارتباط برقرار کند. فقط در برگزاری مسابقات حداکثر تعامل را داریم چون مجبور هستند و زحمت اصلی را ما می کشیم.

رییس هیئت فوتبال آذربایجان در ادامه افزود: من با اجرلو صحبت نکرده ام که ببینم برنامه اش چیست. اجرلو به متولیان باشگاه گفته که پول نمیخواهم دوسال تیم را به من بدهید. این را اولین بار که در باشگاه به دیدارش رفتم به من گفت. در مصاحبه های خود هم یکی دو بار مطرح کرده است.

ششگلانی در پایان افزود : فعلا هم اینچنین شده و تنها خود اجرلو برای باشگاه تصمیم گیری کرده است. شفق با من صحبت کرده و مدارک داده است. اینکه این مدارک چقدر محکمه پسند باشد، کمیته حقوقی فدراسیون هم بر اساس این مدارک گفته که تراکتورسازی برای شفق است و ما طبق این مدارک شفق را مالک باشگاه می دانیم.

 

تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر