کد خبر: 497585 A

داستان دنباله‌دار سعید آقایی با گسترش فولاد:

سعید آقایی به طور همزمان با سه تیم مذاکره کرده است ولی بیش از هرچیز نیاز به تسویه حساب مالی با گسترش فولاد دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سعید آقایی، مدافع تیم ملی کشورمان که فصل گذشته در تراکتورسازی تبریز حضور داشت در نقل و انتقالات با سه تیم تراکتورسازی، پرسپولیس و سپاهان مذاکره کرده است.

در این میان پرسپولیس به دلیل مشکلات زیادی که سر راه جذب این بازیکن وجود دارد فعلاً از خرید او منصرف شده و تراکتورسازی هم به دلیل مشکلات مالی با محدودیت‌هایی مواجه است که کار جذب آقایی را برایش سخت کرده است.

تا این لحظه جدی‌ترین مشتری آقایی سپاهان است ولی مشکلی که باعث شده این بازیکن به هیچ یک از باشگاه‌های خواهانش نزدیک نشود، چک یک و نیم میلیاردی گسترش فولاد است که باید پاس شود.

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل گسترش فولاد در این خصوص به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: سعید آقایی با وجود درخواست ما تا این لحظه حاضر به گفت‌وگوی حضوری نشده است و سعی می‌کند با تماس تلفنی مشکلش را حل کند.

وی افزود: او از باشگاه تراکتورسازی برای ما نامه می‌آورد ولی با باشگاه دیگری مذاکره کرده است. این مسائل ارتباطی به ما ندارد و ما هم به تراکتورسازی اعلام کردیم آقایی بازیکن ما نیست که رضایت‌نامه‌اش را بدهیم. این بازیکن باید چک خودش را پاس کند و بعد به هرجای کره زمین خواست می‌تواند برود.

تراکتورسازی تبریز گسترش فولاد تبریز‌ سعید آقایی نقل و انتقالات فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر