کد خبر: 497753 A

استقلال و پرسپولیس در فصل گذشته جمعاً از 9 بازیکن در پست دفاع چپ استفاده کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شایان مصلح، بازیکن فصل گذشته‌ی سپیدرود، مورد توجه هر دو تیم پر هوادار پایتخت قرار گرفته است و رقابت برای خرید وی ادامه دارد. این دو باشگاه بر اساس دلایلی منطقی و واقع‌نگری این بازیکن را می‌خواهند و با یک دعوای تبلیغاتی مواجه نیستیم.

دلایل پرسپولیس:

آنها در فصل گذشته با این که عملکرد درخشانی در خط دفاعی داشتند مدتها از کمبود بازیکن در خط دفاعی و بویژه جناح چپ رنج بردند. در فصل گذشته چهار بازیکن در این پست به کار گرفته شدند. ماهینی، آرام‌طبع، ربیخواه و انصاری در این پست غیرتخصصی به کار گرفته شدند، در حالی که در جناح راست پرسپولیس با ترافیک زیادی مواجه بود.

آنها در سمت راست ماهینی و محرمی و رضائیان را داشتند و ماهینی به ناچار به جناح چپ تبعید شد. به نظر می‌رسد با آمدن مصلح کار برای ماهینی و محرمی دشوار شود و رقابت آنها تعیین‌کننده‌تر از قبل شود.

دلایل استقلال:

اگر پرسپولیس 4 بازیکن را در سمت راست خط دفاعی خود تست کرد آنها 5 بازیکن را به کار گرفتند. آنها فصل را با نورافکن شروع کردند و این بازیکن را در پست غیرتخصصی به کار گرفتند. در ادامه نوبت به بازیکنانی چون زکی‌پور، کریمی، مگویان و مجیدی رسید تا در این قسمت مورد استفاده قرار بگیرند.

اوج مصیبت استقلال به بازی با العین برمی‌گشت. آنها در بازی رفت مگویان را در سمت چپ به کار گرفتند و توانایی خود در حمله را از دست دادند، چرا که مگویان در پست غیرتخصصی مورد استفاده قرار گرفته بود. در بازی برگشت هم منصوریان به زکی‌پور اعتماد کرد و نتیجه‌اش را دید.

 

استقلال و پرسپولیس شایان مصلح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر