کد خبر: 498058 A

خاویر هرناندس می‌گوید نمی‌تواند دلیل اینکه چرا آمار گلزنی‌اش مقابل چلسی نسبت به خیلی ‌از تیم‌های دیگر بهتر است را توجیه کند.

به گزارش ایلنا، مهاجم مکزیکی تیم فوتبال وستهم، یکشنبه شب در هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس، برای نهمین بار در دوران بازیگری‌اش دروازه تیم فوتبال چلسی را باز کرد و با این گل تیمش را از شکست در خانه رقیب همشهری نجات داد تا شانس آن را برای بقا در لیگ برتر افزایش دهد. این نخستین گل او بعد از دو ماه بود اما نهمین گلش برابر چلسی در تمام رقابت‌ها، تیمی که بیش از همه به آن گل زده است. او درباره اینکه چرا اینقدر خوب به چلسی گل می‌زند، به شبکه اسکای اسپورتس گفت: «این اتفاقی است که رخ می‌دهد. گاهی اوقات گل می‌زنید و گاهی اوقات نه. نمی‌دانم. توضیح دادنش سخت است و دوست هم ندارم که درباره‌اش صحبت کنم چون این بخشی از فوتبال است. گاهی اوقات من مقابل تیم‌های دیگر نمی‌توانم گل بزنم و گاهی اوقات هم به گلزنی‌ مقابل یک تیم مثل چلسی ادامه می‌دهم.»

چیچاریتو با گلی که به چلسی زد در این فصل لیگ برتر هشت گله شد و این در حالی است که او در این فصل تنها 16 بار به‌عنوان بازیکن ترکیب اصلی به میدان رفته است.

چلسی چیچاریتو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر