کد خبر: 498384 A

مسئولان و اعضای تیمهای فنی و مدیریتی استقلال پس از باخت سنگین به العین رفتار نامناسبی داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال پس از باخت به العین سعی کرد در بازار نقل و انتقالات تابستانی تحرکاتی کرده و جو سنگینی که پس از باخت سنگین مذکور ایجاد شده بود را عوض کند. با این حال، آنها در این زمنیه هم چندان موفق نبوده‌اند- نسبت به سپاهان و پرسپولیس که دو مدعی اصلی عنوان قهرمانی لیگ هفدهم هستند و رقیب استقلال به حساب می‌آیند.

اما چیزی که در این میانه فراموش شد نقد عملکرد استقلال، چه در حین و چه پس از باخت سنگین، بود. در این مورد نقد درستی بر عملکرد منصوریان و اشتباهات تاکتیکی او صورت نگرفت. در این زمینه منصوریان هم توضیحی ارائه نداد و همه چیز به گردن بازیکنان مصدوم انداخته شد. به عنوان مثال، دلایل استفاده از هرایر مگویان در میانه‌ی میدان هیچگاه روشن نشد. این بازیکن در بازی رفت در پست دفاع چپ بازی کرد و علیرغم چند اشتباه از پس مهار عبدالرحمن برآمد. اینجا دو سوال مطرح می‌شود:

1. چرا سرمربی استقلال در بازی برگشت به ترکیب تیم برنده دست زد و چرا زکی‌پور را در دفاع چپ به کار گرفت و مگویان را به میانه‌ی میدان (در یک پست غیر تخصصی به معنی واقعی کلمه) منتقل کرد تا شاهد لیز خوردن‌های متوالی او باشیم؟

2. چرا منصوریان در بازی رفت در حالی که دو دفاع چپ داشت از مگویان استفاده کرد؟ آیا باید مصدومیت زکی‌پور را دلیل دانست یا محرومیت در بازار نقل و انتقالات را؟ چرا باید سرمربی «تیم نخست پایتخت» در طول فصل از 5 بازیکن در جناح چپ استفاده کند؟

از طرفی، رفتار اعضای استقلال پس از باخت هم به هیچ وجه جالب نبود و کار به تظاهرات هواداران جلوی مجلس هم کشیده شد. تیم مدیریتی و فنی استقلال هم بازی را واگذار کرد و هم پس از آن شکستی دیگر را رقم زد.

استقلال علیرضا منصوریان العین هرایر مگویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر