کد خبر: 500093 A

شجاعیان: به زودی تیم جدیدم را معرفی می‌کنم

با وجود اعلام باشگاه گسترش به حفظ داریوش شجاعیان ،این بازیکن از جمع تبریزی‌ها جدا می‌شود.

به گزارش ایلنا، اگر چه باشگاه گسترش فولاد به دنبال حفظ داریوش شجاعیان است و امروز اعلام به ماندن او در این تیم کرد اما این بازیکن همچنان تمایل به جدایی دارد.

داریوش شجاعیان امروز رسما اعلام کرد که فقط برای چند روز در تمرینات گسترش حضور پیدا می‌کند و به زودی در تمرینات تیم جدیدش حاضر می شود. اما مثصد بعدی او کجاست؟

باشگاه گسترش فولاد مبلغ یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان را برای صدور رضایتنامه شجاعیان درخواست کرده که هشتصد میلیون تومان او باید از هر باشگاهی که به دنبال جذب او است به صورت نقدی پرداخت شود.

با این حال نکته قابل توجه این است که باشگاه پرسپولیس بیشتر از استقلال به دنبال پیگیری برای پرداخت این مبلغ است. اتفاقی که باعث شده تا تمایل نصیر زاده هم برای صدور رضایت نامه به باشگاه پرسپولیس بیشتر از استقلال باشد.

نکته قابل توجه در مورد شجاعیان این است که او پیش از این در مصاحبه‌های خود اشاره به استقلالی بودنش کرده بود و گویا شرایط مالی بهتر پرسپولیس و پیگیری‌های بیشتر مسئولان این باشگاه او را به تیم برانکو نزدیک‌تر کرده است.

به هر حال هر تیمی که بتواند هشتصد میلیون نقد را برای پرداخت رضایتنامه شجاعیان پرداخت کند مقصد بعدی این بازیکن خواهد بود. بازیکنی که علیرغم تمایل باشگاه گسترش به حفظ او اعلام کرده که نمی‌تواند با این شرایط در گسترش بماند تا حتی لوکا هم در صحبت با شجاعیان موافقت خود را برای جدایی این بازیکن اعلام کند.

گسترش فولاد تبریز‌ مسعود شجاعیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر