کد خبر: 500096 A

مهدی تاج با رد برخی اخبار مبنی بر تهدیدات امنیتی در بازی ایران و ازبکستان در بازی انتخابی جام جهانی در تهران گفت: با کمک نیروهای امنیتی و انتظامی و حراست وزارت ورزش و جوانان و همکاری تماشاگران فهیم، این بازی بدون هیچ تهدیدی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، رئیس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با رد برخی اخبار مبنی بر تهدیدات امنیتی در بازی ایران و ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی در تهران گفت: با کمک نیروهای امنیتی و انتظامی و حراست وزارت ورزش و جوانان و همکاری تماشاگران فهیم، این بازی بدون هیچ تهدیدی برگزار شد.

مهدی تاج اضافه کرد: ایران نه نتها به خوبی امنیت رقابت‌های خود را تامین و تضمین می‌کند بلکه برای میزبانی سایر بازی‌های بین المللی نظیر دیدار امروز عراق و ژاپن در مرحله انتخابی جام جهانی هم این توانایی را دارد که در امنیت کامل میزبان باشد و این موضوع مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا نیز هست.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به تضمین های این فدراسیون به نهادهای بین المللی فوتبال گفت: ما برای برگزاری بازی ایران و ازبکستان و همینطور عراق و ژاپن با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا صحبت کردیم و تایید آنها برای میزبانی این رقابت‌ها داری
تاج همچنین از امضای تفاهم نامه بین فدراسیون‌های فوتبال ایران و ژاپن نیز خبر داد و گفت: رئیس فدراسیون ژاپن میهمان ایران است و امروز در زمینه های مختلف با ژاپنی‌ها تفاهم نامه همکاری امضا کردیم.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره خالی بودن صندلی های بازی ایران و ازبکستان گفت: فروش بلیط اینترنتی بوده است و این روش به طور جد ادامه خواهد داشت و ما دیگر بلیط کاغذی در دست تماشاگران نخواهیم دید و این موضوع باید در فوتبال ما نهادینه شود.
مهدی تاج فدارسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر