کد خبر: 500109 A

از صعود تیم ملی به جام جهانی خوشحال شدم؛

ریاست سابق فدراسیون فوتبال ایران دباره پیروزیس شاگردان کی‌روش و صعود به جام جهانی روسیه سخن گفت.

محمد دادکان گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی اظهار داشت: از این صعود خیلی خوشحال شدم وفکر می کنم کی‌روش کار بزرگی کرد امیدوارم آنها در مرحله بعدی جام جهانی نیز موفق باشند و بتوانند برای اولین بار از مرحله حذفی صعود کنند.

وی در خصوص اینکه در زمان ریاست وی تیم ملی یک هفته زودتر به جام جهانی صعود کرده بود و اکنون این رکورد شکسته شده است اظهار کرد: به نظر من رکوردها زیاد مهم نیست مهم خوشحال کردن مردم است. شب گذشته جامعه ایران و مردم خوشحال بودند و امیدوارم این اتفاقات باز هم برای فوتبال ایران بیفتد.

دادکان در خصوص عملکرد فدراسیون مهدی تاج بیان داشت: در کارنامه ایشان صعود به جام جهانی ثبت شد. من به کارنامه ایشان و فدراسیون نمره قبولی می دهم چون تیم ملی برای اولین بار بدون هیچ دردسری به جام جهانی صعود کرد. این نشان دهنده مدیریت قوی فدراسیون است.

رئیس سابق فدراسیون در خصوص حضورش در ورزشگاه برای مراسم تجلیل اذعان داشت: از فدراسیون تشکر می‌کنم و خوشحالم یادی از ما کردند. البته ما هم در گذشته این حرکت را انجام داده بودیم و از آقای مبشر تجلیل کردیم. وقتی از گذشتگان یادی شود قطعا در آینده هم از مدیران کنونی تجلیل خواهد شد.

دادکان در پایان درباره فعالیت این روزهای خودش گفت: از سال 53 در دانشگاه مشغول تدریس هستم و دوست دارم تجربیاتم را در اختیار دانشجویان بگذارم.

تیم ملی فوتبال محمد دادکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر