کد خبر: 502045 A

کمتر پیش آمده که سرخابیهای تهران در فصل نقل و انتقالات چهار بار با هم بجنگند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال روز گذشته در رقابتی فشرده با باشگاه پرسپولیس موفق شد شجاع خلیل‌زاده را به استخدام خود در آورد.

این انتقال در حالی روی داد که رسانه‌های نزدیک به دو باشگاه طی روزهای گذشته جنگ رسانه‌ای شدیدی علیه یکدیگر به راه انداخته و هر کدام از تلاش باشگاهشان برای جذب شجاعیان می‌گفتند.

این چهارمین رقابت سرخابی‌ها برای جذب بازیکنانی بود که در لیست مشترک قرار داشتند. اولین رقابت دو تیم بر سر گادوین منشا بود- هرچند باشگاه استقلال هیچگاه به صورت رسمی این رقابت را تایید نکرد، یکی از مدیران این باشگاه به یکی از خبرگزاریها این رقابت را تایید کرده بود. با این حال، سومین گلزن لیگ شانزدهم به پرسپولیس پیوست.

photo_2017-06-08_19-12-25 (1)

رقابت دوم آنها بر سر مهدی قائدی بود که استقلال این بار پیروز شد و انتقام گرفت. در مورد سوم پرسپولیس موفق شد شایان مصلح را از سپیدرود بگیرد و پیروز جنگ با رقیب باشد. خرید مصلح در حالی صورت گرفت که این بازیکن به استقلال نزدیک شده بود.

پرسپولیس 2-1 پیش افتاده بود. با این حال، این برتری چندان به طول نینجامید و داریوش شجاعیان خرید بزرگ فصل استقلال شد. برانکو بدش نمی‌آمد که بازیکنی که از نظر سبک بازی شبیه رفیعی است را به پرسپولیس بیاورد اما او با قراردادی سنگین آبی‌پوش شد تا دو تیم در جنگ نقل و انتقالاتی در عدد 2 مساوی شوند.

استقلال و پرسپولیس داریوش شجاعیان گادوین منشا شایان مصلح مهدی قائدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر