کد خبر: 502251 A

مهمترین دغدغه این روزهای سپاهان و کرانچار

سه گزینه برای جانشینی احسان حاج صفی در سپاهان وجود دارد.

به گزارش ایلنا، سپاهان در این فصل با زلاتکو کرانچار عملکرد فوق العاده ای در فصل نقل و انتقالات داشته است. به طوری که خیلی ها از الان نام طلایی پوشان را در کنار تیمهایی چون پرسپولیس و استقلال در صف مدعیان عنوان قهرمانی ذکر کرده اند.

جذب سیاوش یزدانی، حسن جعفریٰ سعید آقایی، شاهین ثاقبی، ساسان انصاری و عزت الله پورقاز در فصل نقل و انتقالات طلایی پوشان را به یکی از طلایی ترین تیمهای لیگ هفدهم تبدیل کرده است و حالا هواداران این تیم به بازگشت دوباره پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر به جمع مدعیان لیگ خیلی امیدوار شده اند.

تنها دغدغه این روزهای سپاهان و زلاتکو کرانچار احسان حاج صفی است. کاپیتان ملی پوش سپاهان در استانه عقد قرارداد با پانیونیوس یونان قرار دارد و نام او در رسانه های یونانی دست به دست می شود. بودن حاج صفی در سپاهان متضمن جایگاه رفیع این تیم در لیگ پیش رو خواهد بود و نبودنش می تواند سپاهان را در پست هافبک چپ و هافبک دفاعی دچار یک خلا بزرگ کند.

اگر می خواهید به نقش حاج صفی در تیم اصفهانی پی ببرید کافی است به لیگ چهاردهم برگردید. جایی که سپاهان فرکی با درخشش او در صدر جدول تا پایان هفته پنجم بود اما با رفتن یک باره این بازیکن به لیگ دوی آلمان، به یک باره زندگی سپاهان سیاه شد و این تیم رنگ برد را تا مدتها به خود ندید و در نهایت هم در رده ای دو رقمی به کار خود پایان دادند .

حال باید دید تصمیم احسان چیست؟ برای سومین بار در طول دوران بازیگری اش از جمع تیم محبوش جدا می شود یا ماندن را ترجیح می دهد و به بازگشت سپاهان به روزهای اوج کمک می کند. به زودی تصمیم احسان مشخص کننده وضعیت سپاهان در لیگ پیش رو هم خواهد بود. 

بی تردید اگر حاج صفی از جمع طلایی پوشان جدا شود جذب یک هافبک میانی لازم خواهد بود. هافبکی در کلاس حاج صفی. شاید امید ابراهیمی به واقع جدی ترین گزینه سپاهان برای جانشینی او باشد. هافبک استقلال هم سابقه درخشانی در سپاهان داشته و هم هنوز قرارداد خود را با استقلال تمدید نکرده است.

در کنار او می توان به کمال کامیابی نیا هم اشاره کرد. ستاره فصل گذشته پرسپولیس هم هنوز قرارداد خود را با سرخپوشان تمدید نکرده است و شاید پول خوب تیم اصفهانی او را برای آمدن به نقش جهان وسوسه کند.

گزینه سوم هم می تولاند بختیار رحمانی باشد. ستاره فصل گذشته فولاد که دوران ناموفقی در استقلال داشت می تواند یک گزینه ایده آل برای کرانچار باشد. او با نفراتی چون ساسان انصاری هم هماهنگی خوبی دارد و می تواند کمک حال سپاهان باشد.

باید دید تنها نماینده طوفان زرد آسیا در تیم ملی ایران در نهایت چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد و در قبال آن سپاهان با رفتن او چه حرکتی انجام می دهد.

سپاهان اصفهان زلاتکو کرانچار امید ابراهیمی بختیار رحمانی کمال کامیابی نیا احسان حاج صفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر