کد خبر: 502332 A

تمرینات آماده سازی تیم سایپا در اردبیل در جریان است.

به گزارش ایلنا، سایپا در لیگ شانزدهم نمایش دور از انتظاری داشت. تیمی که با هدایت حسین فرکی و با جذب چند بازیکن به دنبال گرفتن سهمیه بود تا هفته پایانی خط افتادن به لیگ دسته یک را با تمام وجود حس کرد. پس از پایان فصل مدیران باشگاه خیلی سریع دست به کار شدند و علی دایی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کردند تا دوباره خاطرات خوب آنها در سال های قبل تکرار شود.

دایی با تیمش خیلی زود استارت زد و مهره های خوبی را هم به دمت گرفت. آنها روز حمعه برای برگزاری اردوی آماده سازی خود راهی سرعین اردبیل شدند تا ضمن انجام بدنسازی چند بازی دوستانه را هم برگزار کنند.

 

96

 

95

 

94

خودروسازان که به واسطه حضور در شهر شهریار با استقبال مردم هم روبرو شدند پس از اینکه شنبه را استراحت کردند از روز شنبه استارت تمریتات را زدند و هر روز دو نوبت تمرین می کنند. این تیم روز گذشته در دیداری دوستانه موفق شد تیم امید اردبیل را با هشت گل شکست دهد.

حالا باید دید با مهره هایی که گرفته می تواند سایپا را جزو مدعیان بالای جدول لیگ هفدهم قرار دهد یا خیر. او پس از سال ها یک تیم را در بهترین زمان و با بهترین اکانات در اختیار گرفته و خیلی ها منتظر نمایش تیم او از ابتدای لیگ هستند.

 

93

 

97

علی دایی سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر