کد خبر: 502374 A

علی دایی، سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی شب گذشته یکی از چهره‌های ویژه ای بود که در مراسم افطاری دکتر حسن روحانی حضور داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی دایی، سرمربی جدید سایپا که تیمش را برای اردوی آماده سازی راهی اردبیل کرده است، با توجه به دعوت دکتر حسن روحانی، رییس جمهور کشورمان خود را به مراسم افطاری شب گذشته او رساند.

دایی بعد از پایان این مراسم نیز به سرعت راهی سرعین شد تا در اردوی تیمش حاضر شود. با اینحال او که پیش از انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری حمایت خود را تداوم دولت روحانی را اعلام کرده بود، در پایان این مراسم با انتشار عکسی در اکانت رسمی خود از این مراسم و همسفره شدن با رییس جمهور، این نکته را مورد توجه قرار داده بود.

photo_2017-06-19_20-10-31

مساله ای که توجه ویژه دکتر روحانی را نیز در پی داشت تا او با اکانت رسمی خود این پست را لایک کرده و توجه ویژه خود به شهریار فوتبال ایران را نشان دهد. علی دایی که به نوعی شناسنامه فوتبال ایران در مجامع بین المللی شناخته می شود و از این حیث مورد توجه فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد، به چهره ای خاص در فوتبال ایران تبدیل شده که لایک ریاست جمهوری را در اکانت رسمی خود نیز می‌بیند تا محبوبیت و ویژه بودن خود را اینگونه نیز به نمایش بگذارد.

 

علی دایی دکتر حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر