کد خبر: 503001 A

حداقل ۳ بازیکن از لیست استقلال خارج می‌شوند و باید دید قرعه به نام چه کسانی می‌افتد.

به گزارش ایلنا، استقلال تاکنون حسن بیت سعید، سجاد شهباززاده، مهدی قائدی، داریوش شجاعیان و روزبه چشمی را جذب کرده و به دنبال بستن قرارداد با پژمان منتظری نیز بود. این باشگاه همچنین قرارداد امید ابراهیمی، امید نورافکن، جابر انصاری، وریا غفوری و سیدمجید حسینی را تمدید کرده است.

اکنون استقلال 3 جای خالی در لیست بزرگسالان خود دارد.

مهدی رحمتی، سیدحسین حسینی، سیدمجید حسینی، خسرو حیدری، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، سجاد شهباززاده، علی قربانی، محسن کریمی، جابر انصاری و حسن بیت سعید ۱۵ بازیکن حاضر در لیست بزرگسالان هستند.

یعقوب کریمی، پادوانی، رابسون، بهنام برزای و مگویان هنوز قراردادشان را تمدید نکرده‌اند. رابسون برای پیوستن به استقلال باید رضایت‌نامه خود را از باشگاه باهیا برزیل دریافت کند که تاکنون این امر محقق نشده است. از میان این ۶ بازیکن، سه بازیکن باید از لیست خارج شوند و اگر منتظری به استقلال بیاید یک جای خالی دیگر پر خواهد شد. با توجه به اینکه روز گذشته علیرضا منصوریان اعلام کرد که باز هم دنبال جذب بازیکن هستند، به نظر می‌رسد که حداقل ۳ بازیکن از لیست استقلال خارج می‌شوند و باید دید قرعه به نام چه کسانی می‌افتد.

 

استقلال بهنام برزای یعقوب کریمی رابسون لئاندرو پادوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر