کد خبر: 503107 A

حکایت همچنان باقی‌ست

PSG در سالهای اخیر 6 بار بلوگرانا را در فصل نقل و انتقالاتی ناکام گذاشته است.

به گزارش ایلنا، پاری سن ژرمن بزرگترین گربه‌‌سیاه بارسلونا طی فصول اخیر بوده است. این باشگاه با سرمایه‌گذاریهای جدید مالکان جدید خود بارها بارسلونا را در فصل نقل و انتقالات شکست داد. پایین‌تر شش شکست بزرگ و تاریخی بارسلونا از این تیم آمده است:

1. پاری سن ژرمن تیاگو سیلوا را سال 2012 از میلان گرفت و با دادن بازوبند کاپیتانی به این بازیکن او را به نماد PSG جدید تبدیل کرد. بارسا بارها برای خرید این مدافع برزیلی اقدام کرده بود.

2. بلوگرانا بارها برای استخدام مارکینیوس با رم وارد مذاکره شد. با این حال، PSG با پرداخت 31 میلیون یورو به این که آن زمان 19 ساله بود رکورد نقل و انتقالات بازیکنان زیر 20 سال را شکست.

3. داوید لوئیز سومین برزیلی‌ و سومین مدافعی بود که PSG از چنگ بارسلونا در آورد. آنها حدود 49 میلیون یورو برای خرید این بازیکن هزینه کردند.

4. آندره رابیو هم دیگر بازیکنی بود که بارسلونا نتوانست از چنگ PSG درآورد. بلوگرانا می‌خواست این بازیکن را جانشین بوسکتس کند. با این حال، آنها راضی به فروش هافبک 22 ساله و ملی‌پوش خود نشدند.

5. بلوگرانا مدتها به دنبال خرید آنخل دی ماریا بود. با این حال، PSG این بازیکن را در ازای 63 میلیون یورو به خدمت گرفت.

6. آخرین ناکامی بارسلونا هم در مورد مارکو وراتی رخ داده است. طرف فرانسوی حاضر نیست کمتر از 100 میلیون یورو روی این بازیکن قیمت بگذارد.

منبع: Sport

داوید لوئیز پاری سن ژرمن تیاگو سیلوا مارکو وراتی آندره رابیو مارکینیوس آنخل دی ماریا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر