کد خبر: 503128 A

برای حضور در رقابت جهانی لندن 2017؛

رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از برگزاری اردوی متصل به اعزام تیم ملی خبر داد.

به گزارش ایلنا، بهمن رضایی با اعلام این خبر به روابط عمومی فدراسیون گفت: ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی لندن هم اکنون در شهرهای محل سکونت خود و زیر نظر مربیان، به صورت غیر متمرکز در حال کسب آمادگی هستند و در مجموع تنها دو مرحله اردوی متمرکز برای آنها در نظر گرفته شد که یک مرحله‌ی آن برگزار شد و دومین مرحله متصل به اعزام خواهد بود.

رضایی خاطر نشان کرد: مسابقات جهانی لندن با حضور ورزشکارانی از 48 کشور جهان برگزار می شود و پس از بازی های پارالمپیک، مهم ترین رویداد این رشته به شمار می رود.

رئیس انجمن دو و میدانی افزود: اردوی متصل به اعزام بیشتر به جهت هماهنگی ورزشکاران  و مربیان تدارک دیده شده و عمده ی مراحل آماده سازی در همان اردوهای غیر متمرکز انجام شده است.

وی گفت: ملی پوشان کشورمان 14 تیر ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین می شوند و تمرینات آنها از 15 تا 20 تیر ماه در مجموعه ی ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

حامد امیری (کرمان)، علی اصغر جوانمردی(فارس)، مهران نکویی مجد، محمد خالوندی(کرمانشاه)، جواد حردانی، هاشمیه متقیان(خوزستان)، سجاد محمدیان، محسن کائیدی، امان‌اله پاپی(لرستان)، سیامک صالح‌ فرج‌زاده، اسداله عظیمی(آذربایجان شرقی)، علیرضا مختاری، مهدی علیزاده(اصفهان)، علی محمد یاری (تهران)، محسن مجیدی (مرکزی)، عبداله حیدری، جلیل باقری (اردبیل)، سجاد نیک پرست(بوشهر)، سامان پاکباز(کهکیلویه و بویراحمد) ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که از میان آنها سجاد نیک پرست و سامان پاکباز از ورزشکاران فدراسیون نابینایان و کم بینایان می باشند.

بهمن رضایی به عنوان مربی و مدیر فنی بر تمرینات نظارت دارد و مصطفی بهرامی، هرمز راد صادقی نیا، رسول کیانی آذر و الهه شیعه نیز به عنوان مربیان تیم ملی وی را همراهی می کنند و سرپرستی این اردو نیز بر عهده ی احمد شکری است.

با پایان یافتن این تمرینات، کاروان اعزامی کشورمان به مسابقات جهانی، 21 تیر تهران را به مقصد لندن ترک خواهد کرد.

 

بهمن رضایی رئیس انجمن دو و میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر