کد خبر: 503138 A

هافبک جدید ذوب‌آهن در خصوص شرایطش در این تیم و فصل جدید می‌گوید.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی ذوب‌آهن، تمرینات این تیم چند روزی است که زیر نظر امیر قلعه‌نویی سرمربی جدید سبزپوشان در حال پیگیری است و بازیکنان این تیم خود را برای فصل جدید مسابقات لیگ‌برتر فوتبال و جام حذفی آماده می‌کنند.

حمید بوحمدان، هافبک جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن که از نفت تهران به این تیم اصفهانی پیوسته، درباره وضعیت تمرینات این تیم، اظهار داشت: تمرینات خود را به صورت منظم زیر نظر امیرقلعه‌نویی انجام می‌دهیم و باید به امید روزهای خوب ذوب‌آهن باشیم و خود را به عنوان یک تیم مدعی به لیگ‌برتر ایران در فصل جدید معرفی کنیم.

وی درباره شرایط کلی تیم ذوب‌آهن، تصریح کرد: شاکله اصلی تیم از فصل گذشته حفظ شده و با اضافه شدن چند بازیکن جدید دیگر با قدرت وارد مسابقات می‌شویم و امیدواریم نتایج خوبی را همراه با امیر قلعه‌نویی کسب کنیم.

هافبک جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره کارکردن با امیر قلعه‌نویی برای اولین بار، بیان کرد: از این‌که زیر نظر مربی با دانشی فوتبال خود را پیگیری می‌کنم بسیار خوشحالم و این مربی از همه لحاظ در فوتبال ایران شناخته شده است.

وی ادامه داد: قلعه‌نویی در روند فوتبالی من بسیار تاثیرگذار و کمک‌کننده است و امیدوارم با ذوب‌آهن روزهای خوبی را پشت‌سر بگذاریم.

بوحمدان در پاسخ به این سوال که، از اینکه در شهر اصفهان فوتبال حرفه‌ای را دنبال می‌کنید چه احساسی دارید، گفت: در اصفهان احساس آرامش می‌کنم و امیدوارم بار دیگر شاهد موفقیت‌های باشگاه ذوب‌آهن در فوتبال ایران باشیم.

باشگاه ذوب آهن حمید بوحمدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر