کد خبر: 503226 A

مشهد میزبان جوانان کاراته

ییس هیات کاراته خراسان رضوی از میزبانی یک دوره مسابقه رده سنی جوانان در مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سعید رزم آرا رئیس هیات کاراته خراسان رضوی به سایت فدراسیون کاراته گفت: در نظر داریم به مناسبت میلاد امام رضا(ع) میزبان یک دوره مسابقه در رده سنی جوانان پسر باشیم.

وی افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده 12 و 13 مرداد ماه این رقابت برگزار می شود و هر استان می تواند در 5 وزن شرکت کننده داشته باشد. این مسابقات ورودی ندارد و تمام هزینه ها از طریق آستان قدس رضوی و هیات کاراته استان تامین می شود.

رزم آرا با اشاره به حضور هیات کاراته خراسان رضوی در لیگ های پایه کشور، گفت: در صورتی که بتوانیم با اسپانسری به توافق برسیم، قطعاً در سوپر لیگ مردان هم شرکت خواهیم کرد، ضمن اینکه هیات کاراته خراسان رضوی برای سومین سال متوالی در لیگ سبکهای آزاد شرکت دارد.

وی در مورد برنامه های این هیات در سالجاری گفت: برگزاری کلاسهای مربیگری تا درجه یک ملی، برگزاری آزمون و استاژ داوری سبکهای آزاد و میزبانی اردوی تیم ملی نونهالان اهم برنامه های این هیات در سال 96 است.

رزم آرا ادامه داد: با قول مساعد مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی، قرار است پروژه خانه کاراته استان بهمن ماه افتتاح و به بهره برداری برسد تا یکی از انتظارات کاراته استان تامین شود.

وی در خاتمه گفت: از تدبیر محمدصادق فرجی، رئیس فدراسیون کاراته و مسئولین فدراسیون در توجه ویژه به استانها، بازنگری آیین نامه ها، ساماندهی سبکها و تدوین شرح وظایف کمیته ها تشکر و قدردانی می کنم که با استفاده از افراد تحصیلکرده باعث رشد و ارتقا کاراته کشور می شوند.

 

 

مشهد مقدس کاراته ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر