کد خبر: 503233 A

ارائه گزارشی از روند آماده سازی تیم های ملی

دبیر فدراسیون کاراته و مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان از اردوی تیم ملی کاراته ناشنوایان بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا  و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان ، محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته و مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان عصر (سه شنبه 30 خرداد) با حضور در فدراسیون ناشنوایان ، نظاره گر تمرینات تیم ملی کاراته ناشنوایان اعزامی به المپیک 2017 ترکیه بودند.

در این بازدید مهران تیشه گران دبیر فدراسیون ضمن قدردانی از حضور دبیر فدراسیون کاراته و مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان ، گزارشی از روند آماده سازی تیم های ملی کاراته ناشنوایان را ارائه نمود.

آشوری دبیر فدراسیون کاراته نیز سطح اردوی تیم ملی کاراته ناشنوایان را مطلوب دانست و قول مساعد برای هرگونه کمک به تیم های ملی کاراته آقایان و بانوان ناشنوایان را داد و برای کاروان ورزشی ناشنوایان اعزامی به مسابقات المپیک آرزوی موفقیت کرد.

مسعود رهنما سرمربی سابق تیم ملی کاراته نیز حضور در جمع کاراته کاهای ناشنوا را مسرور کننده دانست و گفت : با توجه به تمریناتی که شاهد بودیم ، به طور حتم نوید آینده‌ای درخشان و پرافتخار را برای کاراته ناشنوایان می دهم.

گفتنی است کاروان ورزشی ناشنوایان کشورمان ، اواخر تیرماه سال جاری برای حضور در بیست و سومین دوره المپیک 2017 ناشنوایان به سامسون ترکیه اعزام می گردند.

 

ناشنوایان انتخابی تیم ملی کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر