کد خبر: 503768 A

مربی دروازه‌بانان سابق نفت تهران:

نامشخص بودن وضعیت نفت تهران بار دیگر اعتراض اعضای سابق این تیم را در پی داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن سیدی، مربی دروازه‌بانان سابق نفت تهران با اعتراض نسبت به عدم واکنش مسوولان به شرایط این تیم و طلبکارانش از فدراسیون خواست به این مساله ورود کرده و پرونده شاکیان را مشخص کند.

وی در خصوص آخرین شرایط طلب‌شان از این باشگاه گفت: نزدیک به یکسال هست درگیر یک انتقال هستیم. بارها رییس فدراسیون و کمیته مسابقات قول‌هایی در خصوص برطرف شدن مشکلات داده بودند اما هیچ اتفاقی تا به امروز رخ نداد. فقط تعداد طلب کارها زیادتر شده است. سوال من از اقای تاج این است که آیا برای ایشان مهم است که بعضی از این طلبکاران چگونه امرار معاش می‌کنند؟

محسن سیدی، مربی اسبق نفت تهران اضافه کرد: مدیریت و کمیته انتقال تیم نفت تهران هم بی تقصیر نیستند. متاسفانه حرف‌های آقای زنگنه بعنوان وزیر نفت هم اصلا برای‌شان مهم نیست. به هر شکل که دوست داشتند این پرونده انتقال را زمانبر کردند تا اینکه ممنوع الخروج و به مرحله توقیف اموال هم رسیدند. جای تاسف دارد که وزیر نفت می‌بخشد اما  آقایان نمی‌بخشند و سلیقه‌ای عمل می‌کنند. ما امروز شاهد متلاشی شدن یکی دیگر از تیم‌های ریشه‌دار تهران هستیم که قهرمان جام حذفی ایران  و نماینده کشورمان در باشگاهای آسیا می‌باشد.

وی ادامه داد: از آقای تاج خواهشمندم به گونه‌ای عمل کنند که اعتماد اهالی فوتبال را داشته باشید. ساختار فوتبال ایران را تغییر دهید. چه از لحاظ سخت افزاری چه نرم افزاری فوتبال ایران نیاز به تحول دارد. این روش خوبی نیست که اینقدر طلبکار خارجی و ایرانی وجود داشته باشد. شک نکنید که از لحاظ سیستماتیک مشکلی هست. خیلی جالب است با داشتن رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم نمی‌توانید حق حقوق خود و خانواده‌تان را دریافت کنید. امیدوارم در این دوره چهار ساله نقاط ضعف باشگاهای فوتبال و فدراسیون را بر طرف کنید و بنیانگذار قانون و مکتب‌های نوین باشید.

مربی دروازه‌بانان نفت که دروازه‌بانان ملی‌پوشی چون بیرانوند و سوشا مکانی زیر نظر او در نفت به مراحل رشد و تکامل دست یافتند در پایان گفت: جا دارد صعود غرورانگیز تیم ملی را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به همه مردم ایران، کادرفنی، بازیکنان و فدراسیون فوتبال تبریک بگویم و امیدوارم شاهد پیشرفت‌های بیش از این در تمام زمینه‌های فوتبال کشورمان باشیم.

 

مهدی تاج نفت تهران فدراسیون فوتبال ایران محسن سیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر