کد خبر: 504832 A

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران که گفته می‌شد یک فرد با تجارب اقتصادی است، از سوی وزیر ورزش و جوانان انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، اکبر عباسى ملکى، عضو جدید هیات مدیره استقلال گفت: این تیم متعلق به مردم است براى آن درآمدى ثابت و پایدار ایجاد خواهیم کرد و شکل آن باشگاه خواهد بود و رشته‌هاى پایه و پر مدال و همینطور آکادمى رده‌هاى پایه استقلال فعال‌تر از همیشه خواهند شد. 

عباسى ملکى افزود: بیش از ٣٧ سال است در بخش پولى و بانکى کار کرده‌ام و تجربه مدیریت و اداره فعالیت‌هاى کلان اقتصادى را داریم و در هر موقعیت مدیریتى که حضور داشتم تلاش کردم اثرگذارى کنیم.

عضو جدید هیات مدیره استقلال معتقد است بخش مهمى از بدهى‌هاى انباشته استقلال در بخش مالیات‌هاست و بزودى تعیین و تکلیف خواهد شد.

ملکى گفت: مشاور آقای هاشمى طبا بوده‌ام و در سال‌هاى مسئولیتم در بانک کشاورزى بانى ایجاد کشتى و دو و میدانى براى روستاییان هستم و برخی از قهرمانان ملى ایران مانند على رضا دبیر در آن زمان از شهر رى از همین رقابت‌ها به دنیاى قهرمانى وارد شدند. 

کمیته ورزش بانک کشاورزى در سال‌هاى ٦٩ و ١٣٧٠ متشکل از پرویز سیروس پور، محمدرضا طالقانى، صدرالدین کاظمى و مرحوم حسین حصارى بود در دو ومیدانى هم احد برنجى به مجموعه ما کمک مى‌کرد. 

عباسى ملکى افزود: شصت و دو سال دارم و در سا‌ل‌هاى ورزشى خودم عمدتا دروازه‌بان و در رشته‌هاى بسکتبال و دو ومیدانى هم فعالیت در اندازه ورزش دانشجویى و دانش آموزى داشتم.

وی گفت: وزیر محترم و مجمع عمومى باشگاه، ترکیب بسیار کارآمد و با تجربه‌اى را براى هیات مدیره استقلال انتخاب کرده‌اند و انشاالله با حمایت هواداران، دوستداران و بزرگان این تیم و همینطور وزارت ورزش و جوانان، روزهاى موفق‌ترى پیش روى این باشگاه است.

هیئت مدیره استقلال تهران اکبر عباس ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر