کد خبر: 506217 A

دروازه‌بان‌های تراکتورسازی ماموریت سختی در پر کردن جای خالی محمدرضا اخباری دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمدرضا اخباری، دروازه‌بان فصل گذشته تراکتورسازی که عملکرد خوبی در این تیم داشت و همیشه یکی از نفرات ثابت کی‌روش در اردوهای تیم ملی بود، با پایان دوران خدمتش در جمع تراکتورسازان و طبق قرارداد خود ناچار شد به سایپا بازگردد و فصل آینده در این تیم حضور پیدا کند.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی با توجه به محرومیتی که از سوی فیفا در جذب بازیکن جدید داشتند تلاش کردند تا رضایت سایپایی‌ها را برای دادن رضایت‌نامه اخباری جلب کنند ولی موفق به انجام این کار نشدند.

حالا تراکتورسازی چاره‌ای جز استفاده از سایر دروازه‌بان‌های خود در ترکیب تیمش برای فصل جدید ندارد. دروازه‌بان‌هایی که هیچ‌کدام تجربه چندانی در لیگ برتر ندارند و این موضوع یکی از سخت‌ترین چالش‌های گل‌محمدی در فصل جدید خواهد بود.

دروازه‌بان اول تراکتورسازی در فصل جدید به احتمال زیاد فرزین گروسیان خواهد بود که در دیدارهای تدارکاتی تراکتورسازی هم در ترکیب اصلی به میدان می‌رود و عملکردش هم نسبت به محمدامین بهرامی، دیگر دروازه‌بان تراکتوری‌ها بهتر بوده است.

این روزها که تمرینات شاگردان گل‌محمدی به طور جدی پیگیری می‌شود، انگیزه زیادی میان دروازه‌بان‌های تراکتورسازی وجود دارد تا اجازه ندهند جای خالی جباری در فصل هفدهم به چشم بیاید و باید دید چقدر در این کار موفق خواهند شد.

phpThumb_generated_tnailjpg

تراکتورسازی تبریز محمدرضا اخباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر