کد خبر: 506289 A

آقای گل دو فصل گذشته فوتبال ایران و ستاره تیم ملی در راه صعود به جام جهانی این روزها به سوژه اول ورود به مارکتینگ بازارهای اروپا تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی طارمی این روزها بیشتر از همیشه به حضور در باشگاهی مطرح در اروپا نزدیک شده است تا جایی که هر روز خبرهای جدیدی در خصوص آینده این ملی پوش به گوش می رسد. در شرایطی که پرسپولیسی ها تمایل چندانی به جدایی این مهاجم ندارند اما همه اخبار از کوچ اقای گل ایران و آسیا به اروپا حکایت دارد تا جایی که سرنوشت طارمی برای سایت های خبری معتبر اروپا نیز از اهمیت خاصی برخوردار شده است.

بعد از این که باشگاه های یونانی به عنوان یکی از گزینه های اصلی در اختیار گرفتن ملی پوش ایرانی بر سر زبان ها افتاد یکی از معتبرترین پایگاه های خبری منتسب به باشگاه المپیاکوس در شهر آتن ادعای عجیبی را مطرح کرد که می تواند سرو صدای زیادی در این کشور و همچنین فوتبال ایران به راه بیاندازد.سایت RedGoal آتن مدعی شد سران باشگاه المپیاکوس در روزهای گذشته با بررسی شرایط خرید اقای گل ملی پوش پرسپولیس تصمیم دارند طارمی را جایگزین کریم انصاری فرد در خط حمله کنند. این سایت در حالی چنین ادعایی را مطرح کرد که کریم انصاری فرد بعد از انتقال زمستانی به قهرمان یونان قراردادی تا سال 2020 با المپیاکوس امضا کرده بود.

HHH

در گزارش این سایت آمده است:« المپیاکوس قهرمان یونان چندان از عملکرد کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی خود رضایت ندارد از همین رو پروسه تعویض این بازیکن با مهدی طارمی هموطن او را روی میز قرار داده و در صدد این انتقال شوک آور برای فوتبال ایران است. یک میلیون یورو درخواست قهرمان ایران برای فروش بهترین گلزن خود است. رقمی که سران المپیا در تلاش هستند تا با کاهش آن  زمینه انتقال طارمی به تیم خود را فراهم کنند تا نگرانی از بابت خط حمله خود در فصل پیش رو نداشته باشند. طارمی در حالی در صدر فهرست خریدهای المپیا قرار گرفته که باشگاه لاتزیو حاضر به کاهش قیمت جورجوویچ مهاجم صرب خود نشد از همین رو پیوستن ملی پوش ایرانی محتمل ترین اتفاق ممکن برای طرفداران یونانی خواهد بود».

سایت RedGoal با اشاره به آمار گلزنی ضعیف کریم انصاری فرد همچنین بحران مالی باشگاه المپیاکوس که این اجازه را به سران باشگاه برای ریخت و پاش و هزینه گزاف در راه خرید مهاجم جدید نمی دهد مدعی شد انتقال مهدی طارمی در حال حاضر به عنوان جانشینی برای انصاری فرد که در 20 بازی نیم فصل دوم تنها 4 بار موفق به گلزنی برای المپیا شد بهترین راهکار برای قهرمان یونان است.

مهدی طارمی کریم انصاری فرد المپیاکوس یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر