کد خبر: 506309 A

رئیس انجمن تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان گفت: هفتاد درصد ملی پوشان برای شرکت در تورنمنت رنکینگ جهانی آمادگی مطلوبی دارند ولی باید در این رقابت ها محک بخورند تا نقاط ضعف آنها برای شرکت در مسابقات جهانی برطرف شود.

مجید کهتری در آستانه اردوی پایانی تیم ملی تیراندازی با کمان جهت حضور در تورنمنت رنکینگ جهانی به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: اردوهای پایانی تیم ملی از ۱۲ تیرماه آغاز می شود. در این اردو بر روی مهارت های روانی و اصلاح تکنیک و تجهیزات بازیکنان تمرکز می کنیم تا با برطرف شدن ایرادات برای رقابت های جهانی چین آماده شوند.

وی تورنمنت رنکینگ جهانی جمهوری چک را رقابتی تدارکاتی برای حضور موفق در مسابقات جهانی دانست و افزود: در تورنمنت رنکینگ جهانی جمهوری چک عملکرد تیم ملی را محک می زنیم تا ایرادات کارشان را شناسایی و برای رقابت های جهانی چین به آمادگی قابل قبولی برسند.

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان در خصوص آمادگی ملی پوشان اظهار داشت: کمانداران آمادگی خوبی دارند و رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده اند و امیدوارم در مسابقات نیز عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارند.

کهتری در پایان گفت: هفتاد درصد ملی پوشان آمادگی شرکت در مسابقات را دارند اما برخی در مسابقه ای شرکت نکرده اند. بنابراین باید در میادین مسابقات شرکت کنند تا محک خورده و بر استرس خود غلبه کنند. به هر روی تورنمنت رنکینگ جهانی جمهوری چک میدان خوبی  برای ارزیابی عملکرد آنها است.

فدراسیون تیراندازی با کمان مجید کهتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر