کد خبر: 506463 A

حضور منتظری و جباری تاثیر گذار است

بازی خیلی خوبی بود توانستیم بازیکنان مان را مقابل یک تیم مطرح بسنجیم ما تازه شروع کرده‌ایم و نیاز به زمان داریم و بهتر از این شویم.

مهدی پاشازاده در گفت‌ؤگو با ایلنا در خصوص دیدار دوستانه مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود توانستیم بازیکنان مان را مقابل یک تیم مطرح بسنجیم ما تازه شروع کرده‌ایم و نیاز به زمان داریم و بهتر از این شویم.

وی ادامه داد: در این هفته سه دیدار دوستانه سنگین برگزار کردیم و باید بگویم قبل از اردوی سرعین به چیزهایی که می‌خواستیم رسیدیم.

سرمربی نساجی در خصوص منتظری و جباری در استقلال تصریح کرد: استقلال در خط دفاع یک رهبر کم داشت باید قبول کنیم منتظری یک دفاع بین المللی است در خصوص جباری هم باید بگویم او بازیکن بزرگی است و می‌تواند خط هافبک استقلال سروسامان دهد.

پاشازاده در خصوص شایعه غیبت مجیدی در دیدار دیروز تصریح کرد: مجیدی از ابتدا در کنار تیم بود و قبل و بعد از بازی هم با کادر فنی استقلال خوش و بش کرد.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از استقلال امسال افزود: این تیم پارسال بسته شده است و 80 درصد تیم حفظ شده و مطمئن هستم بهتر از اینها خواهد شد.

سرمربی نساجی در خصوص اینکه آیا مگویان باید در استقلال بماند یا خیر اذعان داشت: کادر فنی استقلال باید در این خصوص نظر دهد.

پاشازاده در پایان درباره اینکه به نظر بهترین زوج خط دفاعی استقلال چه کسانی هستند گفت: از الان معلوم نمی‌شود باید بازی‌ها شروع شود خیلی از اتفاقات در بازی‌ها مانند مصدومیت و محرویت می‌افتد.

در بازی 

استقلال مهدی پاشازاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر