کد خبر: 506519 A

دروازه‌بان پارس جنوبی از انگیزه‌هایش برای درخشش در ترکیب این تیم و دعوت شدن به تیم ملی می‌گوید.

محسن فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص شرایطش در تیم تازه لیگ‌برتری شده پارس جنوبی اظهار داشت: پارس جنوبی دوران بدن سازی خود را میگذراند و تیم صبح و عصر  تمرین برگزار می کندو خود را برای اردوی آخر هفته به ارمنستان آمده می‌کنیم  و قرار است در ارمنستان با 3 حریف که هنوز نامشان مشخص نیست بازی تدارکاتی انجام دهیم.

وی در مورد انتظاراتی که از او به عنوان یکی از بازیکنان مطرح در ترکیب پارس جنوبی می‌رود گفت: من سعی می‌کنم بیشتر از سایر افراد تیم تلاش کنم و نمایش بهتری داشته باشم که بتوانم تاثیر خودم را در تیم داشته باشم. با توجه به اینکه امسال جام جهانی را در پیش داریم و تمام بازیکنان با انگیزه بالایی به میدان می‌روند، من نیز همین هدف را دارم و می‌خواهم بهترین نمایش خودم را داشته باشم و در صورت امکان به تیم ملی دعوت شوم و به جام جهانی بروم.

فروزان با اشاره به تجربه سقوط با دو تیم راه‌آهن و صبای قم در دو فصل اخیر و ترس از تکرار آن در پارس جنوبی عنوان کرد: تیم ما به هیچ عنوان به سقوط فکر نمی‌کند و با توجه به خریدهای خوبی که داشتیم تنها به ماندن در لیگ برتر فکر نمی‌کنیم و توقع کسب مقام تک رقمی در لیگ هفدهم را داریم.

 

پارس جنوبی محسن فروزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر