کد خبر: 506592 A

دروازه‌بان استقلال نسبت به بازگشت هافبک جنجالی این تیم واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی و مجتبی جباری، دوبازیکن با تجربه استقلال در برنامه‌ای که توسط اسپانسر باشگاه ترتیب داده شده بود حضور یافتند و به صحبت پرداختند، مهدی رحمتی یکی از دو ستاره ای بود که در این برنامه و در رابطه با حضور دوباره جباری در جمع استقلالی ها اظهار نظر کرد.

به حال جباری غبطه می خورم

به حال مجتبی غبطه می‌خورم که چهار سال استراحت کرده و برگشته است. در شرایطی که جراید برای رونق گرفتن کارشان و فروش بیشتر حاشیه‌سازی می‌کنند و مطالبی می‌نویسند که بیشتر‌شان دروغ است. با رونق گرفتن فضای مجازی شدت این موضوع بیشتر هم شده است. کار کردن در چنین شرایطی خیلی سخت است.

 

مجتبی با کسی تعارف ندارد

دوستی من و مجتبی به سال‌ها قبل بر می‌گردد که با برادر مجتبی هم بازی بودم. سال‌ها کنار مجتبی در استقلال و تیم ملی همبازی هستیم. مجتبی اخلاقی که دارد این است که با کسی تعارف ندارد و اگر مشکلی باشد، رود‌ رو می‌گوید. در سال‌هایی که او از استقلال دور بود باهم ارتباط بودیم.

 

سال آخر حضور او توانستیم قهرمان شویم

نمی‌شود پاسخگوی تمام مطالب و گزارش‌ها بود چرا که بیشتر آنها غیر‌واقعی و دروغ هستند. سال آخری که من، مجتبی، پژمان و خسرو در استقلال بودیم فصل خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و قهرمان لیگ برتر شدیم و به جمع هشت تیم برتر آسیا راه پیدا کردیم. در تمام سال‌هایی که گذشت خاطرات خوبی با مجتبی جباری داشتم و بازگشت او یادآور تمام آن خاطرات خوب است. امیدوارم باهم و در کنار سایر بچه‌ها و با حمایت و کمک همه از کادر فنی و مدیریت باشگاه گرفته تا تماشاگران بتوانیم خاطرات خوب گذشته را زنده کنیم.

 

جباری با فداکاری بازی کرد

مجتبی به من لطف دارد. زمانی که مجتبی را در قطر دیدم به او گفتم حق شما است که به استقلال بر‌گردید. یک موضوع هست که تابه‌حال جایی نگفته‌ام اما حالا آن را تعریف می‌کنم. زمان آقای مظلومی زانوی مجتبی آسیب دید. این آسیب‌دیدگی به حدی بود که باید یک جراحی خفیف روی پایش انجام می‌داد. ما در پلی‌آف آسیا ذوب آهن را برده بودیم و یک بازی حساس مقابل الاتفاق عربستان داشتیم. مجتبی برای این که در این بازی حساس بازی کند و استقلال را تنها نگذارد  به جای جراحی سه هفته فیزیوتراپی کرد تا بتواند مقابل الاتفاق بازی کند.

 

 استقلال و تیم ملی را بگردید یک نفر مثل او پیدا نمی کنید

مجتبی برابر الاتفاق بازی کرد و ما هم بازی را بردیم اما این کار جباری باعث شد تا مصدومیت‌اش تشدید شود و به‌جای یکماه مجبور به دوری  یک‌ساله از فوتبال شود. فکر نمی‌کنم شما در فوتبال بازیکنی را سراغ داشته باشید که چنین کاری را کرده باشد یا حاضر باشد برای تیمش چنین کاری انجام بدهد. با چشم خودم دیدم که مجتبی در آن مسابقه با وجود مصدومیت بازی کرد تا استقلال  از پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. یکسری بازیکن‌ها در فوتبال فقط یک نفر هستند و جانشین ندارند که مجتبی یکی از آنهاست و اگر استقلال و تیم ملی را بگردید یک نفر مثل جباری پیدا نمی‌شود.

 

مجتبی جباری سید مهدی رحمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر