کد خبر: 506633 A

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در خصوص قهرمانی تیم ملی در این مسابقات گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

به گزارش ایلنا، وی در خصوص حضور ایران در این رقابت ها گفت: برای حضوری موفق در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو، برنامه دراز مدتی تدوین شده که حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه نیز در راستای همین برنامه است.

رضایی خاطر نشان کرد: این مسابقات در زمره ی یکی از برنامه های تدارکاتی تیم ملی بود و تلاش کردیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم و عملکرد آنها را طی مسابقات ارزیابی نماییم.

مدیر تیم های ملی والیبال نشسته در پایان افزود: این ارزیابی دید خوبی به ما داد تا بر اساس آن بازیکنانی که می توانند در مسابقات به ما کمک کنند و نیز آنهایی که از نظر تاکتیک دچار ضعف هستند را شناسایی کنیم و این مساله بسیار حائز اهمیت است.

تیم ملی والیبال نشسته ایران به عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت، قزاقستان نایب قهرمان شد و تیم عراق نیز در دیدار رده بندی با غلبه بر چین ضمن دست یابی به عنوان سوم، سهمیه مسابقات جهانی را نیز کسب کرد.

در بخش بانوان نیز تیم های چین و ژاپن به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و عنوان سوم به تیم بانوان ایران رسید که با کسب سهمیه ی مسابقات جهانی و پاراآسیایی نیز همراه بود.

 

هادی رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر