کد خبر: 508151 A

رئیش باشگاه رئال مادرید قصد دارد مهاجم جوان موناکو را به هر قیمتی به سانتیاگو برنابئو بیاورد تا بیشتر از همیشه مورد توجه هواداران این تیم قرار بگیرد.

به گزارش ایلنا، باشگاه رئال مادرید قصد ندارد از خرید کیلیان ام باپه موناکو منصرف شود و از همین رو فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید تماس جدیدی با مسئولان موناکو فرانسه داشت.

رئال مادرید اکنون تنها پاری سن ژرمن را به عنوان رقیب اصلی خود برای خرید کیلیان ام باپه می بیند چرا که آرسنال با لاکازت قرارداد امضا کرد تا نیاز آنها در خط حمله برطرف شود و آرسن ونگر بیخیال خرید هموطن جوانش شود.

مسئولان پاری سن ژرمن هم طبق صحبت هایی که با مسئولان موناکو داشته اند، به این باشگاه پیشنهاد داده اند که ام باپه اگر قصد جدایی از این تیم را هم داشته باشد در لوشامپیونه بماند و به پاریسی ها ملحق شوند زیرا آنها معتقدند هنوز زمان آن فرا نرسیده که مهاجم جوان موناکو به رئال مادرید بپیوندد.

در آستانه انتخابات جدید برای تعیین ریاست جدید باشگاه رئال مادرید، پرز قصد دارد امباپه را به هر نحوی که شده به لالیگا بیاورد و با حضور این ستاره جوان در رئال مادرید به نوعی نظر هواداران را جلب کند تا برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس این باشگاه در این سمت باقی بماند.

رئال مادرید فلورنتینو پرز کیلیان ام باپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر