کد خبر: 508232 A

در نقل و انتقالات نیم فصل

هافبک فصل گذشته پرسپولیس ممکن است نیم فصل دوم در تراکتورسازی بازی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امید عالیشاه، بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که قصد داشت دوران خدمت سربازی خودش را در تراکتورسازی پشت سر بگذارد، به دلیل محرومیت این باشگاه از سوی فیفا نتوانست در ترکیب این تیم به میدان برود و یک نیم فصل بدون تیم بود.

با وجود اینکه خبرها حاکی از پیوستن این بازیکن به فجر سپاسی داشت، از روز گذشته در تمرینات تراکتورسازی حاضر شد تا به نوعی به شایعات چند وقت اخیر پیرامون خود پایان دهد.

از طرفی با توجه به محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات تابستانی و عدم توانایی این باشگاه در اضافه کردن نام بازیکن جدید به فهرست خود، حضور عالیشاه در تمرینات عجیب بود.

کاظم محمودی، سرپرست تراکتورسازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: عشوری قرار است برای حفظ آمادگی خود در کنار تراکتورسازی تمرین کند ولی وضعیت او برای پیوستن به تیم مشخص نیست و ابتدا باید نظر گل‌محمدی در مورد این بازیکن را جویا شویم و در صورتی که این بازیکن مورد نیاز کادرفنی باشد، باید مذاکره کنیم تا ببینیم شرایط پیوستن به تراکتورسازی برایش فراهم است یا نه.

وی افزود: باید ببینیم چقدر از خدمت سربازی عالیشاه باقی مانده است تا در صورت امکان او را نیم فصل به فهرست تیم اضافه کنیم. اگر قرار بر جذب این بازیکن باشد او تا نیم فصل در کنار ما تمرین خواهد کرد و فقط در بازی‌ها نمی‌تواند حاضر شود.

تراکتورسازی تبریز امید عالیشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر