کد خبر: 508252 A

مارکا مدعی شد که آرسن ونگر اجازه ترک آرسنال را به هکتور بیرین نداده است.

به گزارش ایلنا، هکتور بیرین که محصول آکادمی باشگاه بارسلونا است؛ چند وقتی است که مورد توجه این باشگاه قرار گرفته و آنها برای امضای قرارداد با بیرین منتظر پاسخ نشست این بازیکن با آرسن ونگر، سرمربی توپچی های لندنی بودند.

به ادعای مارکا هکتور پس از اتمام رقابت های جهانی زیر 21 سال به ملاقات ونگر رفته تا درخصوص آینده اش با این سرمربی فرانسوی صحبت کند. پیشنهاد بیرین برای ترک ورزشگاه امارات با مخالفت ونگر مواجه شده و او در پاسخی قاطع گفته : "هرگز از اینجا تکان نمیخوری، تو را نمی فروشم."

پاسخ تند ونگر به ببرین نشان دهنده این است که این مدافع که هشت ماه پیش قراردادی به مدت 5 سال با آرسنال امضا کرده است؛ در نقل و انتقالات به بارسلونا نمی پیوندد مگر اینکه کاتالان ها پیشنهاد هنگفتی برای به خدمت گرفتن ببرین به باشگاه آرسنال پیشنهاد بدهند.

بارسا پس از خروج دنی آلوز از نیوکمپ الکس ویدال را جذب کرد که انتظارات سرمربی را بر آورده نکرد تا جایگاهش در ترکیب را به سرخیو روبرتویی بدهد که پست اصلی اش هافبک وسط است.

روبرتو هم نتوانست به شرایط ایده آل درخواستی لوئیز انریکه، سرمربی فصل پیش بارسلونا برسد و حال با جواب منفی آرسنال باید منتظر گزینه بعدی کاتالان ها برای حضور در این جناح بود.

بارسلونا نقل و انتقالات آرسن ونگر هکتور بیرین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر