کد خبر: 508522 A

مصوبات جدید برای فلوربال آسیا

همزمان با رقابت های نخستین دوره فلوربال قهرمانی آسیا مقر جدید کنفدراسیون فلوربال آسیا در بانکوک تایلند بازگشایی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در جریان رقابت‌های قهرمانی فلوربال آسیا مقر جدید کنفدراسیون فلوربال این قاره با حضور رییس و دبیرکل جهانی فلوربال همچنین اعضای کنفدراسیون آسیا در بانکوک تایلند بازگشایی شد. نمایندگان فلوربال ایران حاضر در رقابت های قهرمانی آسیا نیز در گشایش این مقر حضور داشتند.

همچنین اجلاس کنفدراسیون فلوربال آسیا و اقیانوسیه نیز در تایلند برگزار شد که در آن تصمیات جدیدی به تصویب رسید. پیگیری راه اندازی فلوربال در کشورهای ازبکستان و قزاقستان همین طور تصویب جایگاه ایران به عنوان رئیس توسعه فلوربال غرب آسیا و آسیای میانه از سوی فدراسیون جهانی یکی از موضوعات مهم این نشست بود.

سپس حاضران ارسال تجهیزات برای توسعه فلوربال در ایران را مورد بررسی قرار دادند.

از دیگر مصوبات این اجلاس باید به برگزاری  دومین دوره مسابقات  کاپ قهرمانی آسیا در چین ، برگزاری نخستین دوره کاپ آسیا در بخش بانوان به میزبانی سنگاپور در سال 2018 و برگزاری مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در کره جنوبی با حضور 9 تیم؛ ایران ،  مالزی، سنگاپور، چین ، نیوزلند، استرالیا، کره جنوبی، ژاپن و تایلند در دی ماه سال جاری اشاره کرد.

در حاشیه این اجلاس رمضانعلی دولو رئیس انجمن فلوربال ایران به مسابقات قهرمانی جهان که مرداد امسال در لهستان برگزار می‌شود ، دعوت شد.

 

فلوربال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر