کد خبر: 508611 A

مدافع گرجستانی جدید ذوب‌آهن:

مدافع گرجستانی مورد نظر قلعه‌نویی برای حضور در تمرینات ذوب‌آهن وارد اصفهان شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امیر قلعه‌نویی،‌سرمربی ذوب‌آهن که اخیراً سفری به گرجستان داشت، عملکرد یک مدافع را در این کشور زیرنظر گرفت و او را برای اضافه شدن به جمع بازیکنان خود پسندید تا مقدمات جذبش توسط باشگاه انجام شود.

این بازیکن که جرج ولسیانی نام دارد، در تیم دیناموتفلیس بازی می‌کرده، اواخر هفته گذشته وارد اصفهان شد و از روز گذشته در تمرینات تیمش حضور یافته است.

ولسیانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه ذوب‌آهن در خصوص حضور در این تیم اظهار داشت: هفته پیش به اصفهان آمدم و تمرینات ذوب آهن را از نزدیک دیدم. همان روز با سرمربی تیم هم صحبت کردم و متوجه این نکته شدم که فضای مناسبی برای حضورم در ایران و ذوب‌آهن فراهم است. البته قبلا گویا سرمربی تیم برای تماشای بازی من به گرجستان سفر کرده بودند که این نکته ارزشمندی است. سپس به گرجستان برگشتم و از امروز در اصفهان هستم تا تمریناتم را با ذوب آهن شروع کنم.

وی افزود: هفته پیش با مدیرعامل باشگاه نیز صحبت کردم. ایشان به من گفت ما کادر فنی بسیار خوب و بازیکنان ارزشمندی داریم و خوشحال می‌شویم با حضور تو به عنوان یک فوتبالیست خوب و حرفه‌ای شانسمان را برای قرار گرفتن در بین مدعیان قهرمانی دنبال کنیم.

مدافع گرجستانی در ادامه گفت: اکنون بسیار خودشحالم که در اصفهان هستم. اصفهان را شهر زیبا و خوبی دیدم. من در بهترین تیم گرجستان بازی می‌کردم و دراین تیم موفق شدم جام‌های زیادی را به دست بیاورم. اکنون نیز تصورم از حضور در ایران، بازی در یکی از بهترین تیمهای ایران و تلاش برای موفقیت‌های بزرگ است. من تا حدودی فوتبال ایران را می‌شناختم. تیم ایران جزو اولین تیم‌هایی است که به جام جهانی صعود کرده است و از بین فوتبالیست‌های ایرانی نیز سردار آزمون را می‌شناسم.

ولسیانی در پایان خطاب به هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان گفت: من و سایر هم‌بازیانم در ذوب آهن اینجا هستیم برای بیشترین تلاش و امیدوارم بتوانیم بهترین‌ها را به شما هدیه دهیم.

تیم ذوب آهن اصفهان جرج ولسیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر