کد خبر: 508821 A

افتخاری به جای ترکاندن بمب طلب ما را بدهد

در جلسه ای که با وثوق احمدی و ساکت برگزار کردم بازیکن آزاد شناخته شدم و می توان به هر تیمی که خواهان جذب من است مذاکره کنم

.هاشم بیگ زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص اخرین وضعیتش اظهار داشت در جلسه ای که با وثوق احمدی و ساکت برگزار کردم بازیکن آزاد شناخته شدم و می توان به هر تیمی که خواهان جذب من است مذاکره کنم
وی ادامه داد جا دارد از پیگیری های ساکت در این باره تشکر کنم تا آخر هفته تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد مذاکراتی را با نفت تهران انجام داده ام و به احتمابل فراوان تیم مورد نظرم تهرانی خواهد بود.
بیگ زاده درخصوص شرایط استقلال افزود : استقلال تیم سابق من است و خاطرات خوبی با آنها داشته ام و فکر میکنم آنها یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستند.
وی در خصوص اینکه آیا طلبش را استقلال گرفته یا خیر افزود : نمیدانم برای گرفتن طلبم چه کار باید بکنم بارها پیگیر ابن موضوع شده ام اما به جایی نرساندم آقای افتخاری که این روزها مشغول ترکیدن بمب است لطفی کرده و پیگیر طلب ماهم باشد.
بیگ زاده در پایان درباره اینکه این روزها درحال انجام تمرین بوکس است گفت : مربی من در بوکس دوسال است قهرمان اسیا است بعد از چند جلسه تمرین دیدم استعداد خوبی در این رشته دارم.
 
 
 

 

سیدرضا افتخاری هاشم بیگ زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر