کد خبر: 508849 A

در شرایطی که طی ماه های اخیر صحبت های ضد و نقیضی در خصوص حضور سرور جباروف در استقلال شنیده می‌شد، این بازیکن ساعاتی پیش با حضور در باشگاه رسما آبی‌پوش شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سرور جپاروف که در نیم فصل لیگ شانزدهم برای عقد قرارداد با استقلال در تهران حاضر شده بود، بعد از عقد قرارداد داخلی با ممنوعیت و محرومیت این باشگاه از جذب بازیکن، مجبور به حضور در سپاهان شد.

در پایان لیگ و رفع محرومیت استقلال، حرف و حدیث زیادی در خصوص حضور این بازیکن در یکی از دو تیم استقلال و سپاهان شنیده می‌شد و کار را تا جایی پیش برد که گفته می‌شد این بازیکن اعلام کرده در صورت عدم حضورش در سپاهان از فوتبال خداحافظی خواهد کرد!

در نهایت اما ستاره ازبکستانی با حضور در باشگاه استقلال و بعد از جلسه‌ای دوساعته با مسوولان این تیم، قرارداد خود را برای حضور در جمع آبی‌پوشان در فصل هفدهم به امضا رساند تا خرید تازه این تیم لقب گیرد. 

گفته می شود سرور جپاروف بعد از امضای قرارداد و با هماهنگی مسوولان باشگاه راهی ارمنستان خواهد شد تا در اردوی استقلال در این کشور حاضر شود.

استقلال در نقل و انتقالات پژمان منتظری، مجتبی جباری، حسن بیت سعید، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی، سجاد شهباززاده و سرور جپاروف را به خدمت گرفته است.

استقلال تهران نقل و انتقالات سرور جپاروف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر